Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość notnobody

spróbuj nowej pracy dodatkowej

Polecane posty

Gość notnobody

Cześć! Zapewne jesteście już zmęczeni nieustannym spamem, który wylewa się przez fora :) Nie przeczę, że dołożę swój link, ale raczej nie zamierzam nikogo namawiać niczym do przystąpienia do sekty :) Pieniądze owszem, są, może nie ogromne, ale są. Jak na dodatkowy zarobek w pełni mnie satysfakcjonujące. Samorozwój? Również! Filmiki motywujące sprawiają, że e-biznes staje się frajdą, nie smutną przyjemnością. Czas? Poświęcam trochę czasu, ale mam czas na różne inne przyjemności. http://www.szmaragdowaliga.com/?spo nsor=Jurekos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dlatego dajesz ref link. Ktoś rejestrując się z Twojego linku sprawia że dostajesz bonusy (pkt. czy coś) co świadczy o tym, że na tym zarobić nie idzie. Żeby sporo osób się zarejestrowało z Twojego linku, musiałbyś się ogłaszać wszędzie ale to mało. Zawsze możesz wykupić reklamy w serwisach podobnych ale biorąc pod uwagę koszty to jak wyciągniesz 10zł miesiecznie to możesz byc z siebie dumny. Haha, nie znam tego programu ale mogę smiało stwierdzić, że mam rację. To już lepsze buxy są...powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×