Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matned

Meble do domu

Polecane posty

Gość Sara

Ja polecam sofy Innovation, dostępne w sklepie oraz na stronie design-expo.pl 
sama posiadam sofę DUBLEXO z podłokietnikami dębowymi i wygląda pięknie, do tego jest super wygodna 🙂
W oferic esklepu sa również stoły, krzesła, fotele biurowe, biurka więc spokojnie można urządzić z nimi swoje 4 kąty 🙂
poniżej moja sofa 🙂
https://design-expo.pl/sklep/sofy-kanapy/sofy-innovation-istyle/dublexo-frej-sofa-z-funkcją-spania-detail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za ciekawymi meblami do domu to polecam wam zajrzeć na stronę www.mebleswiata.eu Firma ta sprzedaje stylowe meble wzorowane na meblach kolonialnych. Meble te nadadzą zupełnie inny styl waszym domom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dottka

Super meble wykonane porządnie z litego drewna dostaniecie w stolarni Rakdrew www.sklep.rakdrew.pl Piękne meble wykonują, ja jestem zachwycona wszystkim co od nich mamy. Sklep działa online, ma ciekawą ofertę i bez problemu można tez u nich wykonać meble na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola95

Oj wybór mebli jest ogromny, zwłaszcza w internetowych sklepach i to właśnie w nich moim zdaniem bardziej się je opłaca kupować. Wybaczcie ale to co zobaczyłam w stacjonarnych woła juz tylko o pomstę. Jakość godna pożałowania a ceny kosmiczne. Nam bardzo spodobały się te meble https://scandicsofa.pl/ niedość, że są eleganckie i nawet nie takie drogie to jeszcze są świetnej jakośći. Ręczna robota, naturalne drewno i materiały obiciowe to nie byle co tylko import z włoch i belgii, zatem warto bo takie meble oj długo nam posłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata567

A kto teraz kupuje meble w tych sieciowych salonach. Przecież tam nic już ciekawego nie ma. My tam wszystkie meble zamawiamy w sieci i najczęściej w jednym sklepie, do którego mamy juz zaufanie i wiemy, że kupimy solidnie zrobione. Tym razem jestem przekonana, że będzie tak samo, bo chcemy wymienić fotele na bardziej nowoczesne. Co prawda jeszcze nie zdecydowaliśmy się ale jak widać jest z czego wybierać https://slf24.pl/fotele.html najbardziej odpowiadają nam cloud i gosena ale zastanawiamy sie jeszcze nad tym modelem tip, który wyglada bardzo oryginalnie i jest niespotykany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAJLEPSZE meble do kuchni i łazienki znajdziecie w salonie WIDAX pod adresem Zagnańska 27, Kielce.

Długo szukałam czegoś co będzie pasować do mojego nowego mieszkania, aż udało mi się trafić na tą firmę. Szybko sprawnie, przystępna cena. Mega polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina

Jeśli szukacie mebli to warto również zajrzeć do sklepu zona-design nie wiem jak wy ale ja wolę zamówić meble online niż chodzić po sklepach w których nie znajdę tego czego chcę. Na zona-design przeważnie zawsze kupię to czego szukam, często również mają niezłe przeceny polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zolalala

No i jak? Masz już coś na oku? Mnie tydzień temu przyszedł narożnik z allmeblo i jestem zakochana w kolorze i materiałe 🙂 idealnie się wpasował w nasz projekt, wiec nie sluchaj ze zamawianie mebli przez internet to strach 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Lubię spersonalizowane meble, dlatego zdecydowałam się na narożnik modułowy Plaza Gala Collezione. Sama go zaprojektowałam w kreatorze 2D na stronie producenta. Ma dużą powierzchnię spania, wygodne zagłówki i praktyczne schowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja osobiście polecam Salon meblowy w Tychach niedaleko Mikołowa i Pszczyny  Meblere , który szeroki wybór zestawów mebli kuchennych, sypialnianych, dziecięcych i młodzieżowych oraz do jadalni czy salonu.  Jestem zdania, że ta firma oferuję bardzo dobre i trwałe meble. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viiviannn

Solidne meble dostaniecie w  Gorzowie w salonie Verlani. Sprzedają  tam wysokiej jakości włoskie meble firmy Calliaris. To ciekawe, designerskie meble, także jak lubicie nowoczesne klimaty to jest to sklep dla was. Verlani wykonało nam także kuchnię na wymiar i spisali się znakomicie.  Kuchnia jest funkcjonalna i ładna, to teraz moje ulubione pomieszczenie w całym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stoły, stoliki i taborety to kupowałam ze strony MoonWood.me i jestem baaaaardzo zadowolona! Fachowa obsługa i solidne wykonanie! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja p

A my przymierzamy się do zmiany naszych mebli tapicerowanych. Mają już swoje lata i czas najwyższy wymienić je na nowszy model. Przyznam, że wybór jest ogromny ale wszędzie gdzie zajrzymy to albo zwykła płyta albo cena rodem z kosmosu. Chociaż światełko w tunelu sie pojawiło bo wczoraj trafiłam na fajnie wyglądające meble i chyba to będzie to czego szukamy. Te meble są naprawdę dużo lepsze od tych, które do tej pory oglądaliśmy. Zobaczcie czyż nie mam racji https://slf24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×