Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem po co pchać się w związek,czy was pipierdoliło z tym ciśnieniem?

Polecane posty

Gość gość

Byłem przez 3 miesiace i myślałem że nerwowo nie wytrzymam i padnę na zawał. Mam 21lat. Teraz jestem wolny i szczęśliwy. Seksu nie potrzebuje bo posuwiste ruchy w kimś obcym mnie nie jarają, nie sprawia mi to przyjemności. Wolę sobie zwalić ręką, bo daje mi to wiecej przjemnosci. Taka prawda. O co wam wszystkim chodzi z tym żeby kogoś mieć? Czy was popierdoliło i nie potraficie się cieszyć życiem bez wsuwania członka w pochwę jakieś panny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę dokładnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciebie też p/o/p.i.erdoliło zanim wszedłeś w ten kwartalny związek. Mi się jeszcze nigdy nie trafiła dziewczyna, chciałbym zobaczyć na własnej skórze, na własne oczy jak to jest. Na słowo ci nie uwierzę. Ty też byś nie uwierzył. Hipokryto jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJEDEN
a ja bez tego nie potrafie zyc jestes wychowankiem google - a ja jestem samcem z krwi i kosci - potrzebuje panny i pozniej dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goscJEDEN daj namiar do siebie... prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałem dziewczyny i nawet nie szukam no bo po co mi? Przecież to tylko same problemy i nadskakiwanie nad panną żeby sobie innego ku..asa nie znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idąc twoim rozumowaniem weterynarz nie może leczyć zwierząt bo sam nim nie jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam, że nie powinno pchać się w związek na siłę, a potem nie wiadomo co, fochy, zdrady, wieczne kłótnie... ;) jak się wiązać to z kimś odpowiednim, a nie dlatego, ze lepiej byc z ujem niz samej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×