Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KOS35

TRÓJKĄCIK

Polecane posty

Witam marzy mi się trójkącik z dwiema paniami mam żone ale jakoś chyba nie dał bym rady z nią jakaś zazdrość we mnie jest .Marzenie fajne ale czy do spełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Nie do spełnienia ,no chyba że w burdelu .Wiem bo jestem kobietą atrakcyjną ,szukam koleżanki do trójkąta z mym boskim mężem i co i nic. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezyłam taki trójkacik w obecności meża i kochanek.Co ciekawego ,ze kochanek miał mniejszego niz mąż a szczytowałam ogromnie.Oboje chcielismy troszkę adrenalinki.Mąż widział jak wdzierał się kochanek w naszą dziórkę(bo to nasza norka).Ja w tym czesie bylam piszczona przez męża.Po nim wszedl mąż i mial szybki numerek trysną szybko lecz wielka ilościa jak nigdy.Mamy zamiar powtórzyć oczywiscie z wymianą partnerów.Czyli kochanek będzie z żona bo mial sprawdzic wczesniej grunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście tylko w obecnosci meża.Spokojnie mogłam oddac swoją cipkę innemu bo w razie czego mąż powstrzyma gdybym zrezygnowałaByło wspaniale obu nam mi i mężowi.Powiedział mąż że podniecenie miał wielkie takie samo jak ja bo był to pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ja jestem chetna podaj maila to sie do was odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chcę - daj @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×