Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscmak

Praca w policji

Polecane posty

Gość goscmak

Witam. Zamierzam spróbować przyjąć się do służby w policji. Wszystkie zasady już znam ponieważ dużo już o tym czytałem. Nie wiem tylko czy jak pracuje w innym miejscu to mogę ubiegać się o prace w policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że to nie jest problemem, bo musisz najpierw przejść przez wszystkie testy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy są tutaj osoby, które w tym roku planują przejść postępowanie kwalifikacyjne do policji? Bo ja chciałbym spróbować. Na początek chcę się dobrze przygotować - zarówno do testu wiedzy, jak i testu sprawności fizycznej. Później zostanie jeszcze test psychologiczny, rozmowa kwalifikacyjna no i komisja lekarska. Ostatnio zainteresował mnie kurs przygotowawczy do pracy w służbach mundurowych organizowany przez UTH w Warszawie - http://www.uth.edu.pl/kursy-do-policji Co o tym sądzicie? Bo bo sam się bardzo poważnie nad tym zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musicie miec duze szczescie zeby sie tam dostac. Testy sprawnosciowe przechodzi wiekszosc, potem sa te testy psychologiczne. Brat juz probowal chyba 2 dwa razy. Mam ojca policjanta, jego tesc jest policjantem i nie dostal sie. Nawet oni nie mogli go pchnac. Bardzo trudno jest sie dostac do policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×