Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozrywkowy83

w poszukiwaniu erotycznej...

Polecane posty

Gość gość
boshhh jak wy potraficie tak pierdzielić o niczym, to ja nawet nie o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość To się nazywa umiejętność sztuki konwersacji na każdy temat. Jednak nie każdy osiągnął tę sztukę, delikatnie mówiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konwersacja na temat to jest wymiana konkretnych informacji, a nie dwie strony niejasnych niuansów, z których nic nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuzalem Jak zwykle, dowcipny:) Dystans do kafe nawet bardziej niż pożądany a jeszcze lepiej gdy i do samego siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zapomniałabym - mnóstwo wielokropków, bo nie ma głębokiej myśli bez wielokropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać nikomu oprócz Ciebie nie przeszkadzają te niuanse. Masz konkrety to poproszę o nie. Na pewno przydadzą się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o tym ostatnim pisałem zwłaszcza, a jezeli gościowi o moje wielokropki chodziło to oznajmiam że nie o głebie mi chodziło to tylko forma nie mająca nic wspólnego z treścią :) też coś ... ja i głębia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..."konwersacja na temat to jest wymiana konkretnych informacji, a nie dwie strony niejasnych niuansów, z których nic nie wynika. " takie cos nazwałbym raczej dyskusją, to co tu sie dzieje to własnie lekka pogawedka zabawa słowami, z czerpaniem przyjemności z samej rozmowy bez nacisku na przekaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wielokropki Ci przeszkadzają, ale nowomowa w postaci "boshh" czy "o_O" już nie wyluzuj trochę albo zmień miejsce na inne, gdzie będziesz mogła wymieniać sobie "konkretne informacje z których coś wynika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuszczam Państwa na pewien czas. Zajrze potem jak to kobieta wiedziona ciekawością rozwojem sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyszło na Twoje matuzalem:) chociaż jakby to powiedzieć...to nie rozwój jest od posuwania:) Chciałam delikatniej to ująć aczkolwiek wtedy kontekst by się zatracił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko moje przypuszczenia, mogę się mylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelline
Nie zalogowało mnie, ktoś mnie namierza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madelline
Możliwe:) więc wprowadź to w życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosto - wystarczy wejść na ten temat za jakiś czas i sprawdzić Twoje poszukiwacze postępy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×