Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rozrywkowy83

w poszukiwaniu erotycznej...

Polecane posty

Natomiast jeśli będziesz nie aktywny, temat nie będzie się kręcił tzn. że jednak nie masz tej cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat aktywny być może, ale nikogo nie zainteresuje moje pisanie do samego siebie :) a po jakimś czasie mogę nawet zostać uznany za desperata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybywam do poniedziałku :( ... z posuwaniem racja :) ...samo posuwanie postępu poprawne językowo nie było ale zamierzone :p ...dobrego weekendu życzę wszystkim a autorowi cierpliwości ... w moim wieku jej nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego na ile przyjmujesz się opinią innych, czy o nią dbasz czy też kierujesz się swoimi zasadami a do sugestii podchodzisz subiektywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówimy tu o zainteresowaniu drugiej strony, więc to nie kwestia przejmowania się tylko tego jak ktoś mnie odbierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno wynika z drugiego ponieważ gdy będziesz przejmował się opiniami innych i przesadnie na nie reagował to możesz być postrzegany jako ten desperat a wtedy zainteresowanie płci przeciwnej zmaleje. Hmm albo i nie, może też i wzrosnąć...któż zrozumie czym kierują się kobiety w wyborze mężczyzn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy sposób jest dobry, nawet filozofowanie:) Ludzie muszą się czymś różnić, chociażby poglądami bo inaczej byłoby za nudno:) Masz dzisiaj humorek potworek przed długim weekendem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli ścisłości, ja nie mam żadnych oczekiwań. Prowadzę sobie z Tobą luźną, miłą pogawedke a gdy pojawi się Twój obiekt zainteresowań usune się w cień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×