Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Manchester, jakie najlepsze dzielnice do kupna domu?

Polecane posty

Gość gość

Planuje wyjechac z Londynu do Manchester********lbym kupic domek za gotowke tak do 200 tys. Jakie dzielnice polecacie do zamieszkania z malymi dziecmi (chodzi mi o bezpieczenstwo, szkoly, sklepy, parki i dobrze rozwinieta komunikacje). Dzieki za rzeczowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 200tys f w gotówce? i to jeszcze tyle odłożyłaś żyjąc w Londynie?nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Manchesterze nie ma Polakow ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze sa Polacy w Manchester, mnóstwo. polecam najpiekniesza dzielnice - Chorlton-cum-Hardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sadzicie na temat Swinton? Jak tam sie zyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odswiezam temat. Jest ktos jescze z Manchesteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinton? jak bym za darmo nie chciała tam mieszkac.. dzielnica rabusiuów i morderców. Tez uwazam, ze najlepszy jest Chorlton-cum-Hardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko jedna dzielnica jest tam godna uwagi? A co polecacie jezeli chodzi o Greater Manchester?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Withington i Didsbury (ale bardzo drogie to ostatnie), a jesli chodzi o dalsze dzielnice, to przesliczne jest Bramhall. Ashton nie zrobilo na mnie zlego wrazenia, dosc odlegle ale dobra komunikacja. Blackburn - duzo, duzo lepsze niz Bolton. Balabym sie na pewno w Salford, ale juz np. Rochdale ma gorsza slawe niz stan faktyczny, bo to duza czesc Greater Manchester i rowniez zroznicowana. Podobalo mi sie swego czasu w Bury, jakies takie zadbane to bylo, jakby byly tam lepsze fundusze, bo to osobna jurysdykcja. Bardzo lubie manchester i tesknie troche za tym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Greater Manchester to polecam Wigan (to tez nalezy do Greater Manchester !!! :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, Wigan tez super! Rzadko tam bywalam, ale mi sie bardzo podobalo, spokoj, czysto, mily klimat, i taniej niz w miescie. manchester ma bbbbb dobra komunikacje jesli chodzio pociagi lokalne, i chyba bilety miesieczne nie sa tak drogie....tak na wyadek jakby sie musialo dojezdzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos chyba nas malo w Manchesterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo polecam Prestwich w Bury blisko Heaton Parku. Mieszkamy tutaj już ponad 7 lat. Blisko do olbrzymiego parku. W Manchesterze jest mnóstwo Polaków. Może tutaj się nie udzielają aż ta bardzo. Ale serio. Prestwich to super dzielnica. Bezpieczna i godna polecenia. W szczególności jak się ma dzieci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prestwich, dobra lokalizacja,transport, szkoly St Margaret Primary school, Philips, Gabriel a z high school St Monica ma bardzo dobre opinie, Heaton Park oczywicie rowniez duzy plus, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srup.Nie pchajcie sie tam gdzie was nie chcą i nie lubią zrozumiano?! Jak stonka te polaki,jak szczury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Altringham , Hale, ale to sa bardzo drogie dzielnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hej ciekaw jestem gdzie kupiłeś jeśli można wiedzieć bo też planuje się przenieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brytyjczyk

Manchester jest zdominowane przez muzułmanów. To miasto nie nadaje się do zamieszkania. Uciekaj stamtąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×