Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PrzyszlaMama11

26 tc bol po prawej stronie plecow

Polecane posty

Gość PrzyszlaMama11

Witam. Wiec jestem w 26 tc i od wczorajszego wieczora czuje bol po prawej stronie plecow tak po srodku, troche nizej. Tak jakby bolal mnie raz kregoslup, raz cos innego. Nie wiem czy to normalne czy nie. Dodam ze ruchy czuje, a jak poloze sie na lewym boku to bol jakby ustaje. Nie wiem czy to normalne? Tydzien temu bylam u ginekologa i szyjka wysoko, twarda brak rozwarcia. Nie wiem juz co myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam, że około 16tc też okropnie bolały mnie plecy miejscowo, też po prawej stronie, robiłam rozgrzewające okłady, ale bolało bardzo. Przeszło na drugi dzień. Jak ci nie przejdzie to zadzwoń do swojego ginekologa i zapytaj co o tym myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej odpoczynku ! Ja mam czasami też tak (24tc) i po dłuższym odpoczynku przechodzi, bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zauwazylam ze po dluzszym odpoczynku mi przechodzi. Tydzien temu robilam wyniki moczu i wyszly w granicach normy wiec to nie nerki raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być od nerki. Właśnie wróciłam ze szpitala. Bolał mnie brzuch i płecy po prawej stronie. Macica uciska na moczowody i zrobiło się zaleganie moczu w nerkach. Wyniki moczu niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u lekarza. To nie od nerki :) cale szczescie :) zla pozycja do spania, do siedzenia... przyzwyczajenia jeszcze z przed czasow wielkiego brzucha :D i ucisk maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×