Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wziełam kredyt na l4 ale jest udało się :)

Polecane posty

Gość gość

siedzę teraz na l4 i co miesiąc spływa mi ponad 4 tysie a jak urodzę to przez rok jeszcze hihihi :) wiecie że są firmy które za odpowiednią zapłatę chętnie zatrudniają ciężarne? Trzeba doić państwo jak się da bo ono też doi nas , oczywiście wiem wiem bedzie świete oburzenie ale należy mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Ci ciąża na mózg spłynęła, bo Twoje wypociny są w ogóle niezrozumiałe...Wzięłaś kredyt na l4? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem szczerze nie rozumiem co ma do tego kredyt..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak musiałam ponieść koszty związane z zatrudnieniem mnie i opłaceniem 2 składek :D ale już kasa z zusu leci , nie ma kontroli ani zakwestionowania l4 więc jest gitessss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wzięła kredyt na to, żeby zapłacić jakiejś firmie łapówkę za to, że ją zatrudnią w trakcie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, znowu jakaś cwaniara a niech se jej kasa leci, co jej po kasie, no ludzie złoci, ma morko w gaciach bo ma 4 tys co miesiąc? Wielkie mi halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze ma baba racje Państwo nic nam nie pomaga to my też nie musimy mu pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam w Polsce nie mieszkam (na szczescie :P) ale mysle, ze mozecie doic to panstewko ile sie da. Najwyzej potem wasze bachory beda w biedzie zyc :D bo kasy na nic nie bedzie. Zreszta juz nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem z czego się tak
cieszysz skoro zus zwykle zaczyna kontrolę, jak sie przechodzi na macierzyński. Wtedy nie tylko wstrzymają wypłaty, ale jeszcze będziesz musiała całość zwrócić wraz z karnymi odsetkami i kosztami sądowymi. 4 tys. razy ile miesięcy? bo nie wiem, jak głosno mam się smiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×