Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rybiki

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czemu, ale w pokoju mam rybiki.Ostatnio były w kuchni... jakiś czas temu wchodziłam do kuchni było ich pełno cała podłoga tym zajęta Strasznie się brzydzę robakami.Przeniosły się z kuchni chyba do mojego pokoju, nie wiem czemu. To jest ohydne. Nie mogę rozłożyć łóżka bo na nim są rybiki, one są wszędzie.Ostatnio tępiliśmy je z tatą. Poodsuwaliśmy łóżka i moje biurko, posprzątaliśmy... na koniec podłogę i łóżka w środku przetrzeliśmy wodą z domestosem... Po skończeniu owego sprzątania, odkurzania, mycia spryskaliśmy brosem na robaki, a w tym na rybiki. Odetchnęłam, myślałam, że coś pomogło.chciałam skorzystać z komputera, a więc siedziałam.Z ciekawości spojrzałam na podłogę koło łóżka gdzie kiedyś rybiki przesiadywały.tu coś leży świecę telefonem, a tu rybik Nie ruszał się. Nie będziemy wydawać pieniędzy na preparaty? Czy popsikanie pokoju i wywietrzenie, powtórzenie tego ze 3 razy da jakiś skutek?Przestałam odwiedzać pokój, tylko w konieczności. Nie piję, nie jem w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż, nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestuj w kota :) To najskuteczniejszy sposób na rybiki, upoluje co się da a reszta robalowego towarzystwa będzie się bała i przeniesie się do sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×