Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imie dla dziewczynki Bogna

Polecane posty

Gość gość

Co sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Dość ładne imię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Fajne, unikatowe.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawa i nawet ładna ta Bogna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie podoba mi sie w ogole, takie nijakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff

Jest spoko. Troche jak Jagna (Jagienka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mialam jedna Bogne w klasie- jedyna jaka spotkalam.  Bardzo ladna dziewczyna.  Orginalne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oryginalne ale nijakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jagna podoba mi sie bardziej, ale Bogna tez moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fajne, konkretne imię. Nie jest mdłe, a do tego teraz wracają tego typu imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostka
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Fajne, konkretne imię. Nie jest mdłe, a do tego teraz wracają tego typu imiona.

Zgodze sie, ze imie fajne, ale raczej nie wracaja tego typu imiona.  Jest moda na takie slodko pierdzace imiona typu Amelka, Natalka, Emilka, Zuzanka, Marcelka, Michalinka itp.  Bogna wydaje mi sie bardziej kobieca i wlasnie konkretna na ta mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak dla mnie właśnie mdłe strasznie, jakieś takie jak - sory za skojarzenie  - nazwa dla mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Kojarzy mi się z kobiecina lepiącą pierogi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.02.2019 o 22:26, Gość fff napisał:

Troche jak Jagna (Jagienka).

Czyli wiejska baba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Normalne imię. Nie za często nadawane ale jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sss

Niedawno był tu temat o Kazimierzu. Myślę, że taka Bogna idealnie pasuje do Kazika. Oba imiona są troszkę ciężkie, ale szlachetne, dumne. Niektórym bardzo się podobają, a inni uważają że okropne, jak imię dla dziada/baby. Wybierając takie imię dla dziecka, trzeba być świadomym że  niektórzy mogą się podśmiechiwać, z mojej obserwacji wynika że są to głównie ludzie w średnim wieku. Młodszym rodzicom znowu zaczynają się takie imiona podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Brzydkie. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość sss napisał:

Niedawno był tu temat o Kazimierzu. Myślę, że taka Bogna idealnie pasuje do Kazika. Oba imiona są troszkę ciężkie, ale szlachetne, dumne. Niektórym bardzo się podobają, a inni uważają że okropne, jak imię dla dziada/baby. Wybierając takie imię dla dziecka, trzeba być świadomym że  niektórzy mogą się podśmiechiwać, z mojej obserwacji wynika że są to głównie ludzie w średnim wieku. Młodszym rodzicom znowu zaczynają się takie imiona podobać.

Jak dorosna to ich rowiesnikami beda Hanie, Zosie i Marysie.   Z moich obserwacji wynika, ze osoby, ktore sie wysmiewaja to sa juz zwykle poza wiekem rozrodczym.  Natomiast wsrod rowiesnikow swietnie sie wpasuja jednoczesnie nie spotykajac na codzien ludzi o swoim imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dokładnie. Z niezwykłych imion zawsze śmieją się Ci, którzy już macierzyństwo mają za sobą. Moja mama opowiadała mi, że kiedyś ich mamy śmiały się z imion takich jak Paulina, Patrycja czy Nina, a podobały się im jedynie Anie, Kasie i Madzie. Teraz stare imiona naszych prababć wracają do łask, młodym się podobają, a nasze matki przecierają oczy ze zdumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dokładnie. Z niezwykłych imion zawsze śmieją się Ci, którzy już macierzyństwo mają za sobą. Moja mama opowiadała mi, że kiedyś ich mamy śmiały się z imion takich jak Paulina, Patrycja czy Nina, a podobały się im jedynie Anie, Kasie i Madzie. Teraz stare imiona naszych prababć wracają do łask, młodym się podobają, a nasze matki przecierają oczy ze zdumienia.

dziwną masz rodzinę, ale przynajmniej już wiadomo po kim odziedziczyłaś problemy umysłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

Dokładnie. Z niezwykłych imion zawsze śmieją się Ci, którzy już macierzyństwo mają za sobą. Moja mama opowiadała mi, że kiedyś ich mamy śmiały się z imion takich jak Paulina, Patrycja czy Nina, a podobały się im jedynie Anie, Kasie i Madzie. Teraz stare imiona naszych prababć wracają do łask, młodym się podobają, a nasze matki przecierają oczy ze zdumienia.

Wyglada na to, ze dopoki swoje dzieci wychowujemy to staramy sie nie wysmiewac, zeby z naszych sie nie smiali, a pozniej to wolna amerykanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mieliśmy w szkole dziewczynę o oryginalnym imieniu Dąbrówka. Oczywiście było pełno uwag i zachwytów jakie to imię oryginalne, ale tak naprawdę wszystkie dzieciaki plotkowały, a część po prostu śmiała się. 

Bogna to dość hmmm ryzykowne imię. Kojarzy się ze starą babuleńką i chyba nikt nie jest w stanie szczerze temu zaprzeczyć. Na pewno będzie oryginalne, ale pewnie pojawi się podobny problem jak z Dąbrówką, czyli jak koleżanki mają się do niej zwracać? "Cześć, Bogna co u ciebie" brzmi trochę... Hm... słabo? Jak jakaś Helga albo Halina? Wielka wiejska baba z wałkiem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Mieliśmy w szkole dziewczynę o oryginalnym imieniu Dąbrówka. Oczywiście było pełno uwag i zachwytów jakie to imię oryginalne, ale tak naprawdę wszystkie dzieciaki plotkowały, a część po prostu śmiała się. 

Bogna to dość hmmm ryzykowne imię. Kojarzy się ze starą babuleńką i chyba nikt nie jest w stanie szczerze temu zaprzeczyć. Na pewno będzie oryginalne, ale pewnie pojawi się podobny problem jak z Dąbrówką, czyli jak koleżanki mają się do niej zwracać? "Cześć, Bogna co u ciebie" brzmi trochę... Hm... słabo? Jak jakaś Helga albo Halina? Wielka wiejska baba z wałkiem w ręku.

A ty?  Tez mowilas jej jakie orginalne imie, a za jej plecami plotkowalas o jej imieniu?  Tak przy okazji ile mozna polotkowac o imieniu?  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Teraz panuje różnorodność w nadawaniu imion... Może w latach 80 i 90 kiedy większość dzieci nosiła imiona typu Ania, Kasia i Agnieszka, takie imię jak Bogna budziłoby wielkie zdziwienie, tak w obecnych czasach wydaje mi się, że nie byłoby źle odbierane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Teraz panuje różnorodność w nadawaniu imion... Może w latach 80 i 90 kiedy większość dzieci nosiła imiona typu Ania, Kasia i Agnieszka, takie imię jak Bogna budziłoby wielkie zdziwienie, tak w obecnych czasach wydaje mi się, że nie byłoby źle odbierane. 

W latach 80 i 90 też była różnorodność, taka sama jak i dziś: były imiona nadawane często, rzadziej i te marginalne. Nic się tu nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Teraz panuje różnorodność w nadawaniu imion... Może w latach 80 i 90 kiedy większość dzieci nosiła imiona typu Ania, Kasia i Agnieszka, takie imię jak Bogna budziłoby wielkie zdziwienie, tak w obecnych czasach wydaje mi się, że nie byłoby źle odbierane. 

Zgadzam sie.  Niektorzy rodzice szaleja i nadaja imiona z calego swiata.  Zreszta jestesmy teraz bardziej miedzynarodowi i tak jak wszedzie wchodza rozne imiona i nowe sie pojawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość gość napisał:

W latach 80 i 90 też była różnorodność, taka sama jak i dziś: były imiona nadawane często, rzadziej i te marginalne. Nic się tu nie zmieniło.

Też miałam to napisać. Tendencje były identyczne, tylko inne imiona wybierano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggdf
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Mieliśmy w szkole dziewczynę o oryginalnym imieniu Dąbrówka. Oczywiście było pełno uwag i zachwytów jakie to imię oryginalne, ale tak naprawdę wszystkie dzieciaki plotkowały, a część po prostu śmiała się. 

Bogna to dość hmmm ryzykowne imię. Kojarzy się ze starą babuleńką i chyba nikt nie jest w stanie szczerze temu zaprzeczyć. Na pewno będzie oryginalne, ale pewnie pojawi się podobny problem jak z Dąbrówką, czyli jak koleżanki mają się do niej zwracać? "Cześć, Bogna co u ciebie" brzmi trochę... Hm... słabo? Jak jakaś Helga albo Halina? Wielka wiejska baba z wałkiem w ręku.

Moja droga poczytaj sobie dane z ewidencji pesel to zobaczysz jakie imiona teraz nadają. Kto bedzie śmiał sie z Bogny> jej koleżanki Hanna, Halina, Maria, Zofia, ? Czy jej koledzy Jan, Antoni, Franciszek, Stanisław? bo teraz takie imiona "chodzą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dajcie spokój, przecież to normalne imię. Każdy ma swój gust. Jednemu podoba się Nikola, drugiemu Bogna. Każdy ma prawo do swojego wyboru. Mi się osobiście podoba to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×