Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martynna

Czego on ode mnie oczekuje ?

Polecane posty

Gość Martynna

Witam wszystkich, bardzo proszę Was o pomoc w odpowiedzi na dręczące mnie pytania: - Czego on ode mnie oczekuje ? - Co mam zrobić ? - Czy moje zachowanie doprowadziło do takiej sytuacji ? - Którego wybrać ? Przedstawię Wam po krótce moją sytuację. Jestem z moim chłopakiem od 5 lat ma na imię Michał, wszystko układało się dobrze dopóki nie poznałam jego kolegi z drużyny sportowej - Kamila. Od razu zaczął do mnie pisać, tańczyliśmy razem po klubach, spotykaliśmy się ale ja to wszystko traktowałam jako nową znajomość. Nie wiem w którym momencie ale straciłam nad tym kontrolę. Raz o mało przez niego się nie rozstałam z chłopakiem. Faktem też było, że w momencie w którym pojawił się Kamil był nasz gorszy okres z Michałem. Kamil pojawia się i znika kiedy chce , a raczej kiedy ,,wyczuwa" kiedy nam się coś nie układa. Jego kumple mówią mi, że zależy mu na tym , żeby mnie tylko ,,zaliczyć" ale on przy mnie jest zupełnie inny. Mówi czułe słowa, chodzimy na spacer, obejmuje mnie. Czuję się przy nim bezpieczna, najchętniej spędziłabym z nim jak najwięcej czasu. Po czym za chwilę ktoś do mnie pisze od niego, że się naśmiewa, mówi jaka to ja nie jestem itp. Nie wiem kompletnie co mam o tym myśleć i co mam z tym i z nim zrobić. Nie chcę odchodzić od mojego chłopaka ponieważ wiem, że go kocham ale z drugiej strony jakbym go kochała to bym na tamtego nawet nie spojrzała. Dziewczyny pomożcie !! Sama sobie już z tym nie daje rady. Myślicie ,że faktycznie chodzi tylko o zaciągnięcie mnie do łóżka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz go lepiej poznać i przy okazji zastanowić się poważnie z kim chcesz być i na kim Ci zależy . Kto lepiej o Ciebie zadba i z kim będziesz się lepiej czuła . Chłopacy zazwyczaj myślą o jednym . Ale nie wiadomo. Może on jest inny :) A decyzja zależy od Ciebie . DUŻO ROZMOWY i dowiesz się jaki on jest . Powodzenia :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dylematy 15 latki... bardzo ci wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna dziewczyna pisała na kafe że była z chłopakiem rok czasu i też mówił jej piękne słówka itd a ona wierzyła bo czemu by nie a potem jak zaszła w ciąże to ją olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×