Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarnulka1919

Zaraz zrobie sobie drinka. Kupiłam 500ml wódki i sok limonkowy.

Polecane posty

Gość gość
A jaki powod upicia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialam, ze to nie tylko o upicie chodzi :) Ja tez mam ochote sie upic bo facet mnie wkurzy, ale jak mysle o jutrzejszym kacu to mi sie odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poka foto paragonu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerwałam z nim bo mnie uderzył, zresztą nie pierwszy raz. Ostatnio przesadził. Ale ja dalej za nim tęskie i kocham go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka ja juz po 3 drinkach, zdrowo Twoje :) polecam ze spritem, lodem i limonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, nie ma w tym twojej winy. Widac, ze wodka juz troszke miesza ci w glowie :( facet nie powinien bic kobiety, jesli nie ma do niej szacunku powinien najwyzej odejsc ale nigdy nie uderzyc. Moge w sumie upic sie z toba, mam wodke pomaranczowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze tu glebszy problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie, ze czujesz sie jakby twoje zycie bylo blednym kolem. Wszystko zalezy od siebie i niczego nie potrafisz przerwac zeby zakonczyc ten obled. Z jednej strony nie chcesz robic tego co robisz, z drugiej wiesz, ze musisz jesli chcesz cos w zyciu osiagnac, z jednej strony kochasz faceta i chcesz z nim byc a z drugiej najchetniej bys odeszla gdyby to tak nie bolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JT83
Każdy ma w sobie bestię a tylko silni potrafią ja okiełznać. Ja bym chciał ukatrupić 3 babki z mojej roboty, ale tego nie zrobię. Po pierwszym ciosie powinnaś sobie dziewczyno dać spokój - o ile nie robisz sobie jaj -bo on cię nie kocha. Gdyby kochał to waliłby w worek bokserski zamiast w ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba od poniedziałku zaczne rozglądać się za normalną pracą i pójde na studia zaoczne. Bo dziennych raczej bym nie pogodziła z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój facet to drań, ale rozumiem, że nie możesz o nim zapomnieć i się nagle odkochać. Mój facet to też drań, ale nigdy mnie nie uderzył. Natomiast wiele razy odczułam od niego chłód, kiedy ja dawałam mu same ciepło. Wiele razy myślałam, że to koniec, bo nie wytrzymam psychicznie z takim facetem, ale od drania tak łatwo nie jest odejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tematu tego
S********j tępa pízdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się wydaje że z jego strony to nie jest miłość. Jestem od niego młodsza, zawsze było nam bardzo dobrze w łóżku i chyba tylko na tym mu zależy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie 😭 to już tydzień 😭 ale wyszły mi syfki na brodzie typowe dla okresu, no i jestem jak bomba wybuchowa i agresywna :O choć wiem, że takie objawy też mogą oznaczać ciążę. N aczytałam się na forach już tyle, że mam mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kocha cie. Jest tylko taki slodki bo narozrabial. A potem znowu narozrabia i znowu bedzie slodki. I tak w kolko. Bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, u mnie jutro 6 dzień spóźnienia 😭 Mi nigdy żadne syfki nie wychodziły, zawsze tylko miałam typowe dla zbliżającego się okresu bóle brzucha. A w dodatku mam bóle podbrzusza promieniujące na nerki, jakby mdłości, i twardawe piersi :o Już nie wiem co mam o tym myśleć :o Autorko topiku, sorry za offtopic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę się już porządnie napić i zapalić fajki :O ale nie zrobię tego, bo jak jestem w ciąży...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×