Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChudaChceByć

Chudne od dzisiaj

Polecane posty

Gość ChudaChceByć

Nie od jutra, od dziś! Nie słodzę nie jem ziemniaków i makarronów. Piję dużo wody i zielonej herbaty! Ćwiczę z Mel i Tiff skaczę na skakance i krece hula hopem! Ktoś chce się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie....ale kiedy mam znalezc na to wszystko czas...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChudaChceByć
W sumie cukier ziemniaki itp ograniczyłam juz od maja ale zdarzyło się zjeść ziemniaka czy spaghetti :) teraz chcę to wykluczyć na stale z diety :) Chciałabym zacząć biegac bo moja kondycja jest tragiczna, ale nie wiem kompletnie jak się za to zabrać by się nie zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChudaChceByć
Marylin, dziękuję, że się wpisałaś, razem zawsze raźniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadnij do nas temat odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia ;) zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonyKwiatuszek
Ja mogę ;). Ważę 70 kg przy wzroscie 174 a zwaze się dopiero za miesiąc. Do diety zabieram się już jakiś czas, ale tym razem musi się udać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChudachceByc
Hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79agawa
Ja sie z checia dołączę, ważę68 kgt, wzrost 164, od miesiąca jeżdzę codziennie na rowerze 22 km(do i z pracy), od tygodnia też ćwiczę z Mel B ,super :) od 4 dni focusT25-REWELACJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedługo wyjeżdżam na wczasy odchudzające z http://www.nawzgorzu.com.pl/ mam nadzieję, że to wzmocni moją motywacje, a po powrocie też zamierzam ćwiczyć z mel b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja ćwiczę z Mel i Tiffany (głównie Tiffany) od kwietnia, najczęściej to jest to Tiffany dwa różne na brzuch pod rząd a innego wieczoru Mel trening całego ciała. poza tym raz w tygodniu basen (w sumie to 3-4 razy w miesiącu) i raz w tygodniu chodzę na zumbę. zumba i basen od listopada. 2 wieczory w tygodniu mam wole od jakichkolwiek ćwiczeń. mierzę 168 cm. rok temu ważyłam 62 kg, obecnie ważę 57. w talii poszło w dół 7 cm, w brzuchu 6, w biodrach 5, w każdym udzie 3cm. zero diety jem co chcę, no ale rozsądnie wiadomo!! ale jem pieczywo makaron ziemniaki, tłuste sosy, ciastka ciasta chipsy ... nie piję gazowanych napojów bo nie lubię. jem dużo surowych warzyw i gotowane też np fasolka kukurydza, kalafior. surowe kocham marchewki mogę zjeść kilo dziennie!! owoce też jem, 1-2 banany dziennie, sporo malin i jeżyn ostatnio, także arbuzy i brzoskwinie. zimą głównie jabłka, mandarynki. mięso jem tylko wołowinę i ryby, ryby 1-2x tygodniowo zazwyczaj pstrąg lub dorsz, a wołowinę (przeważne kupuję ok. 1kg i proszę o zmielenie i dzielę w domu na 3 porcje i zamrażam) raz w tygodni uw postaci spaghetti bolognese ;) piję głównie wodę, kawę z mlekiem i brązowym cukrem ;) i herbatę zieloną i z nasion kopru. alkohol też, ale mało i zazwyczaj jest to warka radler albo białe wino. co jeszcze, mam męża i dziecko, 5-letnie. pracuję 4 dni w tygodniu po 7-8 godzin. duuużo chodzę. nie tylko po płaskim terenie ;) pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befit1994
podejmuję to wyzwanie :D ja jak na razie dieta MŻ- mniej żreć... ograniczam węglowodany, dziennie 2g białka na 1 kg masy ciała, dodatkowo intensywne treningi, bo głównie chodzi mi o wyrobienie mięśni i ogólnie ładnego ciała ;) dzisiejszy wynik to 7,3km biegu ( 654kcal na minusie) plus ok 8km rowerem, ale muszę się przyznać, że z jedzeniem trochę nagrzeszyłam ... a od przyszłego tygodnia zaczynam siłownię i już bardziej radykalną dietę ;) obecnie mam BMI 21.4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzasNaZmianePACYNKA
Dołączam się do akcji...od dzisiaj :) Też mi się przyda pare kilo mniej (mam kolo 68kg na 164). Zaczęłam od Ewki Chodakowskiej Skalpel, oraz planu co jeść w przeciągu tygodnia. Nie małe wyzwanie... daje sobie 30 dni... Czas start i POWODZENIA! Czas na zmiany ! :) Wspólnie raźniej, do boju! :D P.S. Taaakkk ZIELONA HERBATA, WODA - tego mi brakowało przez ostatnie X czasu ! Zapomniałam o tym, a od czasu do czasu ćwiczę z Ewką, ale chcę REGULARNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do akcji...od dzisiaj usmiech.gif Też mi się przyda pare kilo mniej (mam kolo 68kg na 164). Zaczęłam od Ewki Chodakowskiej Skalpel, oraz planu co jeść w przeciągu tygodnia. Nie małe wyzwanie... daje sobie 30 dni... Czas start i POWODZENIA! Czas na zmiany ! usmiech.gif Wspólnie raźniej, do boju! smiech.gif P.S. Taaakkk ZIELONA HERBATA, WODA - tego mi brakowało przez ostatnie X czasu ! Zapomniałam o tym, a od czasu do czasu ćwiczę z Ewką, ale chcę REGULARNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie odchudzanie już od tygodnia z http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-orkan-2-0-d-brazowy-romet,439159.html :) zero makaronów, piwa i tylko zielona herbatka i zdrowe jedzonko :))) do przodu dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Centrum Rowerowe to Spamerzy! dajcie sobie spokój z tym centrum rowerowym, nabijanie ludzi w butelkę i tyle. I wiecie co? Sami sobie piszą tutaj komentarze, są beznadziejni! Piepszeni Spamerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×