Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co o tym myslicie???

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, mam powazny jak dla mnie problem. Moze to tylko ja zle widzę i dlatego chce sie z tym z wami podzielic. Spojrzcie wy na te sytuacje i dajcie znac jak z waszej strony to wyglada... Z gory dzieki ;) A wiec z meżczyzna, ktory jest w trakcie rozwodu, jestesmy ze soba ponad pol roku, mieszkamy ze soba, z jego 13-letnia corka i moimi dziecmi (8 lat i 1,5 r). Bardzo drazni mnie sytuacja kiedy mamy gdzies razem wyjsc gdyz moj partner nie chce wychodzic do jego znajomych z moimi dziecmi gdyz uwaza, ze z dziecmi to nie impreza ale swoja corke owszem zabiera. Bylismy nie dawno zaproszeni do jego brata gdyz chcieli mnie wreszcie poznac. Nastala niedziela i moj facet nawet slowemj sie nie odezwal czy idziemy czy nie. Nie poszlismy gdyz powiedzial, ze nie chce mu sie. ale po rozmowie z jego corka uslyszalam, ze on nie chcuial isc ze wzgledu na mojego syna, ktory nie zawsze jest grzeczny. ale w oczy mi tego nie powiedzial dopiero kiedy go przycisnelam. To bylo przykre. Dzis zaprosili nas jego znajomi ktorzy tez chcieli mnie poznac ale ja niestety nie mialam z kim zostawic dzieci i nie moglismy isc razem. a Nasze ustalenia byly takie, ze nigdy nigdzie osobno wychodzic nie bedziemy, sam mnie o to prosił. I dzis powiedzial ze pojdzie sam gdyz ja nie mam co zrobic z dziecmi i to nie jest jego wina tylko moja a on nie bedzie robil z siebie glupka przed znajomymi. i dodal, ze nie powinnam sie denerwowac gdyz ja wiem gdzie on idzie i ze idzie z corka. Jest mi bardzo przykro. co o tym myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia, gówniarstwo. Mieszkacie na sqacie? W tym wieku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKA PATOLOGIA, JAKIE GOWNIARSTWO? TWORZYMY NORMALNA RODZINE, OBOJE JESTESMY PO PRZEJSCIACH I CHCEMY JAK NAJLEPIEJ DLA NASZYCH DZIECI I DLA NAS ALE TEMAT JEST CALKIEM INNY. OCZEKUJE ODPOWIEDZI NA TEMAT KTORY OPISALAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Caps-lock ci się zaciął, czy drzesz ryja? Przecież dostałaś odpowiedź: zachowujesz się jak patologia ze szczurzej nory - mieszkasz z jakimś facetem, który ma wysmarkane na twoj****chory, a ty masz smęty do jego córki. Śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje/ b/ach/ory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×