Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EwelinaGość

samochód do ślubu

Polecane posty

Gość EwelinaGość

Jaki wybrać samochód do ślubu? Elegancki ale nie jakiś klasyk, Gdzie taki znajdę w okolicach wwy/Legionowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Excalibur najlepszy samochod do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy firmom wynajmującym byle jakie graty, że umieściły tutaj swoją bezpłatną reklamę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może do ślubu... swoim własnym autem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my podjęliśmy decyzję, żeby nie wynajmować czegoś specjalnie na tę okazję, pożyczymy od znajomych (jakieś większe czarne, nawet nie wiem jakiej marki :). podjeżdżanie wielką limuzyną z piskiem opon kojarzy nam się stylistyką lat '90. co innego samochody zabytkowe, ale ten 1000 zł za sam wynajem chętniej przeznaczymy na podróż poślubną , a marzy nam się Nowa Zelandia i Australia... Na pewno musicie zrobić "wrażenie na gościach"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHA A TY POJEDZIESZ ZA 1000 ZŁ DO AUSTRALII?!!!ślub mam tylko raz w życiu i pewnie nie będę mieć już okazji pojechać czymś wyjątkowym,a auta zabytkowe można dostać w doskonałych promocjach,nawet od kilkuset zł,trzeba tylko pytać ,ale i oglądać-bo bardzo się różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam popatrzeć sobie na samochody z wypożyczalni w Warszawie. Ja sama wypozyczałam samochód na własną rękę z http://www.polrental24.pl/, a nie w jakimś luksusej wypozyczalni samochodó ślubnych. Wiadamo, ze tam taki samochód kosztuje duzo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutek

Można skorzystac z usług wypożyczalni Car4Vip w Warszawie, mają ciekawą ofertę wynajmu ślubnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×