Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kookardka

Podobno życie zaczyna się po czterdziestce....

Polecane posty

Gość gość
A nie 30tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czas mysledc c o trumnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
40 nie mam ale powoli zaczynam zyc mam 37lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościówa
jeszcze nie wiem, dopiero skończyłam, ale zycie po 30 było przez większośc czasu do d**y, teraz wiem co robić, mam cel i plan jak go realizować, powinnam to mieć z 20 lat temu, ale coż... nikt mi nie powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje się własnie zaczęło ;) Dzieci odchowane, mąż odesłany do stu diabłów wiec znowu zaczynam jak na samym początku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 40 te to już się sypiecie i tylko jeszcze żałosne podrygi macie w swoich trzeszczących kosteczkach. Sorry, ale to już nie to ciało. A szczególnie idiotycznie wyglądają takie stare 40 chy podskakujące na imprezkach. Żal poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościówa
tyle, że mamy to głeboko w tym wieku, już NIE MUSIMY się podobać nikomu poza sobą, poza tym owszem możemy:) i naprawdę nikogo nie interesują twoje wrazenia z parkietu - jak ktos lubi niech tańczy, chociażby po 80tce smutasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 3.30 to może zmien otoczenie? Ja jestem rozmiaru 36, wysportowana, mam długie włosy i jestem świetnie ubrana. Moje koleżanki tak samo. Żadna jakoś nie ma ochoty się zapuscic, przytyc czy zrobić sobie tandetne pasemka i trwałą. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale u nas takie zapuszczenie jest nie do pomyślenia. Czego i życzę paniom z twojego otoczenia .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak trzymać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×