Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o facecie....

Polecane posty

Gość gość

który ma dorastającą córkę, jest rozwodnikiem, mieszka w domu sfinansowanym przez rodziców, ma straszne długi, dorywczą pracę "na czarno" i sprowadził sobie mężatkę po kilku m-cach znajomości internetowej ? Twierdzi, że się zmienił, że już nie pije i teraz wie po co żyje. Uwierzyć mu? Czy nie liczyć na dojrzałe zaangażowanie się jego w wychowanie dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to co mówi jest ważne ale to co robi;) Czy spłaca długi czy poddał się terapii czy szuka stabilnej pracy i czy całkowicie odstawił alkohol. Jego zapewnieniami mozna sobie tyłek podetrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklonowana, też dla mnie są ważne czyny, a nie słowa. Za dużo razy juz się nabrałam. Mówił, nawet coś zaczynał, ale zawsze kończyło się tak samo. Ja mam problem z daną obietnicą, bo chyba aż do bólu i przesady jestem uczciwa i chcę, zeby móc na mnie polegać i się nie zawieść. Pora się uwolnić. Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki facet sie nigdy nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwaniak i kombinator, dojdzie do tego ze beziesz musiala splacac jego dlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze, ciągle rozum górą i podpowiada, ze trzeba już krzyżyk na nim położyć, na złom z nim... A z drugiej strony jest szept, ze przecież najbardziej beznadziejne przypadki okazywały się nie takie beznadziejne, że żeby więcej osiągnąć trzeba się potrudzić i zmęczyć, że rzeczy łatwe i proste są liche, a cenne wymagają ciężkiej i żmudnej pracy konesera.. https://www.youtube.com/watch?v=F2AhPIaBSHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolekcjonera, miało być, a nie konesera :/ chyba się jeszcze nie obudziłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba faktycznie jeszcze snisz, sa faceci trudni przy których potrzeba cierpliwosci i pokładu pracy, ale to zwykły leser i lekkoduch który nigdy sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×