Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zeznałam przeciwko siostrze

Polecane posty

Gość gość

Siostra ma problem z alkoholem, rodzice próbowali ukryć ten problem. Ja zeznałam przeciwko siostrze na rozprawie rozwodowej oraz na rozprawie w walce o dzieci, powiedziałam że ona piję, że matka wszystko za nią robi, pokazałam nagrania, jak matka, siostra i ojciec się ze sobą awanturują. Sąd odebrał jej dzieci, rodzice są na mnie wściekli bo teraz nie mogą utrzymać domu, który dali siostrze a ja byłam wściekła, że dom i wszystkie majątki (działki, sklepy, lokale) dostała siostra. Dlatego ją tak urządziłam, jak się moje dziecko urodziło to matka mi nie pomogła, ale tej młodszej o 20 lat ode mnie pijaczce zawsze pomagało. Ja miałam 10 lat to mi nawet głupich łyżew nie kupili a siostrze od zawsze sukieneczki i inne sralinki. Szwagier zapłacił mi 60 tys. za zeznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje , tez postapilam podobnie tylko przeciwko bratu, rodzina obrazona na mnie na amen, a zadnego interesu finansowego w tym nie miałam, liczylo się dla mnie dobro dzieci i ich matki która przecodzila z nim kipisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze. Choćby ze względu na dzieci. Lepiej im bedzie bez takiej matki. Rodzic pijak to najgorsze dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dasz adres szwagra? Też mu coś zeznam za 60 tys. Co bedzie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×