Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yankaaa

Modernizacja starego kotła

Polecane posty

Gość yankaaa

Doradźcie proszę Rodzice mają stary zwykły kocioł, taki zasypowy - ma kilka lat ale działa jeszcze sprawnie. Tylko trzeba przy nim za dużo sie nabiegać a tato zachorował i nie bardzo ma kto. Przydał by sie taki kocioł automatyczny jak ja mam no ale to spory wydatek szczególnie że ten obecny działa. Czy sa jakieś firmy co przerabiaja takie kotły? Czy wogóle da sie zrobić ze starego kotła taki lepszy , automatyczny? napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się- wiem że mój teść przerabiał tylko co i jak to bardziej będzie mąz wiedział bo mnie to mało interesowało :P Jak chcesz to zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yankaaa
Jasne- baaardzo proszę - podpytaj męża albo teścia- baaardzo mi zalezy - sprawa pilna bo rodzice nie dają rady a niestety kocioł im grzeje też wodę :( Mają wprawdzie takie przelewowe ogrzewacze ale to mało co daje będe wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, ile udało mi się dowiedzieć to ci napisze. Teść kupił taki zestaw do kotła w którym były części potrzebne do przerobienia go na automat - mąż znalazł mi sklep gdzie to kupowali to Ci zaraz podam namiary tylko muszę wejść na pocztę - sklep firmy kotlarstwo witkowski , potem teść wziął jakiegoś gościa od kotłów i mu to przerobił - podobno niebo a ziemia po przeróbce - więc sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu masz namiar do sklepu z tymi częściami www.sklep-witkowski.pl/c-54/zestawy-do-kotlow mam nadzieję że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×