Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Waszym zdaniem Ile zapłacić za sprzątanie gotowanie itp prace?

Polecane posty

Gość gość

Mamy rok 2014 Duży dom do dyspozycji apartament dwupokojowy z kuchnią i łazienką można mieszać z rodziną. Trzeba codziennie przygotować śniadanie, obiad, deser i kolację dla 8 rodzin. ile powinnam płacić za pracę w kuchni osobie która może sobie u mnie mieszkać z rodziną i płaci tylko za media?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, dla 8 rodzin, to znaczy dla ilu osób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40osób + 6pracowników z ewentualnymi rodzinami czyli możliwe że jakieś 60osób do wykarmienia dzień w dzień Że tak powiem ,,służba'' obsługa tego przybytku je za darmo i płaci tylko rachunki za zużytą energię iwodę itp. media Czyli mieszka za free je za free PYTANIE: ile płacić takie osobie z takiej obsługi miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany! Jakby mi sponsorowali mieszanie w apartamencie żywiąc moją rodzinę to nie wiem ...-może na te rachunki co by mi starczyło i na przyjemności zostało trochę! Ale ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniacie składniki ? Na tyle jedzenia to trzeba mieć kotły barowe a nie garnki. Nie wiem czy jedna osoba da radę tyle jedzenia przygotować. I to nie wszystko, bo jeszcze dochodzi sprzątanie oraz tak zwane "itp." Myślę, że to ciężka harówa. Minimum 2 tyś. zł miesięcznie dla każdej osoby. Weź rodzinę Ukraińców. Oni nie boją się pracy a 2 patyki na głowę to dla nich majątek. Widziałam ogłoszenia na Gumtree. Im bardzo zależy, to może się zgodzą. Nie mają gdzie mieszkać, więc możliwość zamieszkania u was to duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie, nie chcemy nikogo zaharowywać na śmierć nic z tych rzeczy! U nas ma być luz W kuchni będzie pracowało 3 osoby! Muszą się zgrać A ja zapewniam każdej wygodne mieszkanie w pełni wyposażone i możliwość korzystania z wszystkich dóbr na terenie obiektu! Pytanie ile zapłacić miesięcznie jedej osobie ? Pracowników od sprzątania mam osobno ale do kuchni nie wchodzą więc? Proszę podpowiedzcie realnie ile powinnam zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawa świeżych produktów codziennie rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tysiące do łapy m-cznie i powinni się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to wychodzi na to że każda z rodzin musi wyskoczyć z 1500zł miesięcznie żeby mieć jedzenie pod nos i posprzątane... Jakby przeliczyć to ekonomicznie każdy jest sobie w stanie zapewnić to samo w swoim m4 A mogło być tak pięknie! Baseny korty sale kinowe jedzenie pod nos i normalna praca na zmiany.. Może lepiej pracować za te 2000zł i dojeżdżać tramwajem albo metrem do państwa które niczego nie zapewnia? HMMMM Naprawdę 2000zł? Nie wierzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątanie jest w cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorzuć jeszcze samochód służbowy, lapa i komórkę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak to za 1200 pracują a jak coś to może się zgodzą za 2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×