Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcin31

Szukam dojrzałej kobiety

Polecane posty

Gość marcin31

jestem młodym 30 letnim chłopakiem. Mam 175 cm wzrostu, normalnej budowy ciała. jestem w związku małżeńskim, ale nie jestem zbyt zadowolony z seksu. Zawsze marzyłem o spotkaniu intymnym z dojrzałą kobietą jednak do tej pory nie miałem okazji. Bardzo chętnie spotkam w celu spędzenia intymnej chwili. T Na początek relacji intymnej, chętnie wykonam masaż pleców, ud, ramion, brzucha, piersi, oraz miejsc intymnych. Sprawie aby była Kobieta była zadowolona, zrelaksowana i odniosła niecodzienne doznania, oraz odprężenie od natłoku codziennych zajęć. Następnie długie i namiętne pieszczoty, całowanie miejsc intymnych, pocałunki. To czego kobieta potrzebuje, a nie szybki numerek zakończony zadowoleniem faceta. Liczę na higienę oraz dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak szczerze to na co potrzebujesz ta doswiadczona kobiete??(do bzykania-to moge byc ja albo moja mama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin31
tak jak napisałem powyżej, mam nadzieję na wypełniony ciepłą rozmową, długą grą wstępną, pieszczotami, pocałunkami seks... w którym dam od siebie dla kobiety jak najwięcej, na pewno nie na seks szybki, mechaniczny w 15 - 20 minut a co masz ochotę ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×