Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NAPALONA JAK DIABLI123

ZACHOWANIE MOJEGO MEZA wejdzie prosze

Polecane posty

Gość NAPALONA JAK DIABLI123

Pare dni temu zostalismy sami [ dzieci pojechaly do dziadkow] i postanowilismy zrobic sobie mily wieczor. Byla smaczna i lekka kolacyjka , film na dvd i wreszcie sex, ale nie taki zwyczajny tylko naprawde wyuzdany. Nie wiem co we mnie wstapilo ale bylam strasnei wyuzdana. Nie bede pisac przebigu ale maz byl lekko zszokowany. Zawsze namawial mnie na sex oralny ale ja nigdy tego nie chcialam , pare x mu zrobilam ale tak na odczep sie. A wtedy poszlam na calosc, wkladalam go calego , lizalam , ssalam, piescilam wprost uwielbialam. Maz od tamtej pory jest ... dziwny. Mam wrazenie, ze ma do mnie zal... lub cos w tym stylu . Znamy sie juz dluuugo i wiem , ze cos jest na rzeczy tylko nie wiem co. panowie o co moze mu chodzic? panowie o co moze mu chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśli że masz kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Zastanawia się gdzie nabrałaś doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas zagadac o trójkacie niby w żartach.U mnie się sprawdzil choć mnie nie zdradził nigdy mąż.Załatwilismy po kilku miesiacach faceta który mnie dobrze zerżnął w obecnosci męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załatwilismy po kilku miesiacach faceta który mnie dobrze zerżnął w obecnosci męża. x To ciesz się że masz męża p***ę, bo żaden szanujący się facet nigdy nie pozwoli innemu dotknąć swojej kobiety... a ty się jeszcze tym chwalisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila96
Zapytaj sie wprost i tyle :) zaszokowany jest tym bo nigdy tego nie okazywalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 18,32.Ja żonce załatwiałem faceta by ja dobrze posónał.Długo to trwało by znależć obcego faceta i czystego.Ale podniecenie siega Zenitu w momencie wchodzenia w pochwę żony a mnie się robił mokry członek nie mając wytrysku oczywiście w prezerwatywie.A ja w objęciach przytrzymywałem żonkę widzac przerażenie na tak dużego kutasa.Głaskałem by się nie bała bo czuwam nad wszystkim.Jęk był głośny bardziej ze strachu niz odczuc wejście do pochwy.A gdy ja po nim wszedłem to wytrysk miałem szybki.Ważne jest by żonka miała jak nigdy szczytowanie.A gdy znajomi robili z wymianą partnerów i rżnał kolegi żonę był mniejszy członek lecz miała wiekszy orgazm niż z nim podobno z podniecenia ,że obcy ją rżnie.Więc nie jestem odosobniony w oddaniu żonki cipki innemu kutasowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to gdy sa trójkaty czy wymiany partnerów i wszyscy są szczęsliwi więc należy się cieszyć czyimś szczesciem i tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza możliwość: zastanawia się, czy swoich oprów nie przełamałaś z innym facetem, któremu robisz to regularnie w ten sposób a mężowi zrobiłaś przez zapomnienie z rozpędu. Druga: kombinuje, co jeszcze mógłby robić z tą bardziej otwartą Tobą, ale nie jest pewny, co może zaproponować i jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze za duzo wypilas i to bylo pod wplywem alkoholu.Powtorzylabys to teraz, na trzezwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jemu się podobało?bo jak czujesz,że ma żal za konkretnego wreszcie loda to może on woli żyć dalej bez takich atrakcji? Nikt inny poza nim nie rozwieje twoich wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona jak diabli123
problem w tym, ze nie wypilismy kropli alkoholu. co do zdrady to wie na 100 procent , ze nikogo nie mam. Jestesmy naprawde udanym malzenstwem czesto stawianym za wzor dla innych :D Wczoraj wieczorem i dzisiaj byl juz "normalny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×