Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kin Gu nia

Zawodowy kurs Podologii

Polecane posty

Witam! Zastanawiam się nad odbyciu kursu podologii w Warszawie. Chciałabym zdobyć wiedzę i umiejętności w tym zakresie i otworzyć w niedługim czasie własny mały gabinet. Mam pomysł na siebie, a w moim mieście jeszcze tego nie ma. Znalazłam firmę New Nails, która organizuje kursy i szkolenie min. w podologii. I mam pytanko czy wybieracie się na taki kurs okolic Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux i szkolenie zawodowe - tak. Podologia to oczywiście ciężki temat, dojście w nim do czegoś dużego wymaga wiele czasu, ale wszystko jest do zrobienia. Nauka trwa, ale jest opłacalna i to na pewno najkrótsza metoda na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails to sklep kosmetyczny, a szkolenia są prowadzone przez Beauty lux. Znacie? Szkolenie zawodowe trwa 120 godzin. Jest dosyć wymagające, ale jeśli uda się wam zdać egzaminy, to macie po tych 120 godzinach uprawnienia do tego zawodu - ważne w Polsce i w Europie. Tam działają na małych grupach, macie porządnych prowadzących i nauka opiera się głównie na konkretach. Nie ma tematu przerabiania bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Takie zawodowe szkolenie z zakresu podologii macie w Beauty Lux. Fakt, jest ono mocno wymagające, ale zdecydowanie warto. Cały program macie tutaj - https://www.new-nails.com/podologia/kurs-podologiczny.html Czy będzie łatwo? Raczej nie, ale na pewno po wszystkim wrócicie przygotowani do wykonywania tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na BEZPŁATNEGO Technika usług Kosmetycznych dwa lata nauki w weekendy! A może by tak Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną ? Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję w branży już dosyć długo, a jestem wyłącznie po Beauty Lux. Niczego ponadto nie robiłam, zatem chyba było warto, prawda? Oczywiście wiele zależy po prostu od was. Tam pracuje się w małych grupach, na porządnych kosmetykach i po prostu zdecydowanie widać potencjał. Akurat pod tym względem na rynku zaszły zdecydowane zmiany, a ogólnie studia coraz mniej mają sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na zawodowym szkoleniu podologicznym dam sobie radę nie mając żadnego doświadczenia w branży? Od razu szkolenie zawodowe? Jak u was wyglądały kolejne kroki w karierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Tez robiłam zawodowy kurs podologiczny w Beauty Lux. Kurs trwał 120 godzin, ale najbardziej podobało mi się to, że w grupie byłyśmy tylko w 4, wiec naprawdę da się wiele nauczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaibman

Jestem zadowolona z kursu w szkole podologii SEK gdzie całość trwała rok i mogłam go do tego zrobić w trybie zaocznym. Szkoła zatrudnia specjalistów w tej dziedzinie i dodatkowo pomagają w uzyskiwaniu dofinansowań więc jeśli planujesz otworzyć swój własny gabinet to można tam zebrać sporo przydatnej wiedzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Zobacz sobie Instytut Podologiczny w Rzeszowie, może tam znajdziesz jakąś wskzówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×