Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 latek w pampersie to efekt lenistwa rodziców czy czegoś innego

Polecane posty

Gość gość
zdecydowanie efekt lenistwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ohyda!!!!! Może jeszcze ze smoczkiem chodzi i zasypia z pieluszką tetrową????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz mi gdzie tu mpje lenisrwo skoro kupe wola a siusiu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, szkoda pisania ..tu zazwyczaj najwięcej o wychowaniu i rozwoju dzieci , wiedzą ci, którzy ich w ogóle nie mają.. :) mój syn miał od urodzenia problemy z jelitami, je owoce, warzywa, pije dużo wody , ograniczam słodycze..zresztą ich nie lubi...ma problemy z kupą...robi w zasadzie codziennie. Nie wiem od czego to zależy, ale teraz jesteśmy na wyjeździe , zmiana wody i stolec lepszy, ale nadal nie chce usiąść na wc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a karmiłaś piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym dzieci nie miala,to bym sie nie wypowiadala....mam i to troje,wiec troche w tej materii przerobilam....ale skoro twierdzicie,ze trzylatek w pampersie to normalne,nic mi do tego,wasza sprawa,jak sie pocieszacie...bye! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvvv
No powyżej 3 lat w pampersie to już się trzeba zacząć niestety martwić. I tylko i wyłącznie to wina rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to obrzydliwe, by tak duze dziecko sralo w pampers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak tak czytam wasze wpisy, to pieprzycie baby takie głupoty. Mój syn też ma prawie 3 lata, siusiu woła, pampersów nie nosi ale kupkę zawsze robi do majtek. Uczyłam go już od 1 roku życia. Moje pierwsze dziecko po 1,4 roku już było bez pampersów, drugie dziecko do 2 roku a z trzecim dzieckiem taki cyrk. Jakich ja już metod nie stosowałam. Nie ma na to reguły. Tu jest potrzebna mądra porada a nie krytyka. Zanim miałam trzecie dziecko też mówiłam że to lenistwo rodziców. Teraz ich wszystkich mogę tylko przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

3 latek to jeszcze luz. Szwagierki bratanek jest w wieku mojej córki, ostatnio się pyta czy zakładam małej jeszcze pampersa na noc(córka ma 5 lat) gdy powiedziałam że definitywnie pożegnaliśmy się z pampersem jak corka miała 2 lata to była w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha. Babo serio? Co Ciebie interesuje cudze dziecko poza tym skoro Ci tak nie odpowiada to po prostu jej nie zapraszaj. Dziecko w wieku 3 lat ma prawo jeszcze robić kupę w pampersy, siku nie, ale kupa? Mało które dzieci to zrozumieją szybciej.. A to czy twoje robiły w erze zacofania i nic nie robienia to właśnie było lenistwo siedzenie cały dzień na dupie przy nocniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamałejautys

Żebyście się nie zdziwili. Czasami możecie podejrzewać lenistwo, a tak nie jest. Moja córka ma autyzm atypowy ( nie jest to klasyczny autyzm, ktoś kto o tym nie wie, może nawet nie zauważyć, że córka go ma). W wieku lat 3,5 płynnie czytała książki, nauczyła się sama! a wiesz co musiała mieć na tyłku? Pieluchę, bo nauka takich rzeczy przychodziła jej z ogromnym trudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja próbowałam wielokrotnie wcześniej, ale nic z tego nie wychodziło. Mam bliźniaki i jedno dziecko załapało grubo przed trzecimi urodzinami, a drugie dopiero, gdy miało 3 lata i miesiąc. Trudno mi było odpieluchować kiedykolwiek, bo pracuje, dziećmi w godzinach pracy zajmowała się babcia, ale ona nie była chętna do wysadzania dziecka, ciągłego przebierania i ścierania siuśków z podłogi, a ja wcale tego nie oczekiwałam. Próby podejmowałam zatem w weekendy, a ostatczenie udało się, jak specjalnie wzięłam urlop i mogłam się na tym skupić.

Nie zarzucam sobie, że coś zaniedbałam, bo syn generalnie jest trochę do tyłu. Uczęszcza na zajęcia WWR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×