Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lepsze cwiczenia MelB czy Ewy Chodakowskiej?

Polecane posty

Gość gość

Chce schudnac przede wszystkim w udach ( mam umiesnione uda, i grube..), bruszek tez mam, i grube ramiona. Chcialam zapytac ktore cwiczenia polecacie Mel B czy Chodakowska? I czy cwiczycie same w domu? macie checi? I skad bierzecie program cwiczen? sa potrzebne jakies silowe urzadzenia czy ciezary do kupienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Ewki. Jej turbo wyzwanie, skalpel wyzwanie czy killer daje w kość i przynajmniej się spocisz i poczujesz ze coś robisz. Mel B to jak dla mnie za słabe. Robie jej abs czy ramiona ale jako dodatek po głównym treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jillian Michaels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem zainteresowana tematem. mozna cwiczyc w domu ?? kupic rozumiem CD trzeba z cwiczeniami ja ogolnie jesztem szczupla , waze 53 kg tylko troche czuje ze mi masy brakuje , jestem ciut galaretowata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MelB jeśli już ale najlepsze jest Insanity! POLECAM!!! T jest power a nie jakiś tam chodak ze starymi ćwiczonkami dla ubogich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci powiem najlepiej, bo ćwiczę od lutego na poczatku tylko z mel B- były efekty poniej z Ewa- killer i i turbo- tez były efekty a teraz na zmianę, ale częsciej z Ewa. tak raz lub dwa razy w tyg z melb, a po cwiczkach doatkowo brzuszki raz z mel B a raz z Ewa i juz prawie jest krateczka:) a było by lepiej gdym się mniej obżerała słodyczami, ale nie ma co sobie tak wszytskiego odmawiać w zyciu,Mąż moj zachwycony moim brzuchem i ciałem. Najwązniejsze zeby cwiczyc, najlepiej 6 razy w tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×