Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ludzie wierzacy w boga automatycznie wydają mi sie głupsi

Polecane posty

Ludzie, pomyślcie logicznie - to całe chrześcijaństwo to tylko mitologia z epoki brązu i czasów imperium rzymskiego, niczym sie nie różniąca sie od np. mitów greckich. Żydowskie baśnie sprzed tysięcy lat - w to wierzycie. Wierzycie, bo tradycja? to jesteście dopiero konformistycznymi debilami - wierzyć w jakies bajki bo wszyscy tak robią :-o I jeszcze to utozsamianie chrześcijaństwa z polskością, tak jakby nasi przodkowie nie mieli własnych bogów - Peruna, Swaroga, Radogosta... Chrzescijanie, muzułmanie, żydzi - wszyscy jesteście zniewoleni religijnym nonsensem :-o Przeraza mnie, jak dużo młodych ludzi jeszcze wyznaje te żydowskie mity, np. moi znajomi ze studiów w dużej części chodzą na jakieś mówienie wierszyków przez szamana zwane mszą świętą. Wiem, ze nic nie wskóram tym tematem, wy i tak będziecie uparcie mówić że 2+2=5, ale musiałam wyrzucić z siebie irytacje na wasza głupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytałam postu, tylko tytuł - mam tak samo. Na szczęście prawie wszyscy moi znajomi to ateiści. Niewielu znam ludzi w młodym wieku, którzy jeszcze wierzą w Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest . Czasem mam wrażenie , ze ktoś sobie cos wymyślił i reszta ludzi w to uwierzyła i tak się tworzą różne wiary ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biblia to tylko wstęp na dużo dalsze poziomy wiedzy i wtajemniczenia. Nie czytasz tekstów black metalowych zespołów? Większość ludzi zostaje na najniższym poziomie wiedzy czyli - pan bóg, niebo i piekło. Wielu ludzi też kiedyś było świadomymi lub też nie katolikami, kto z nas nie był u komunii? Albo na mszy w Boże Narodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, ale nie uważam innych głupszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to jest bardziej tradycja niż wiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz swoje myslenie my mamy swoje ...w cos trzeba wiezyc bo ktos ten swiat stworzył ....i sa na to dowody biblie itp...a inne wiary nie wnikam nie interesuje sie tym .....wiara duzo ludzia daje....o zdrowie i sa udowodnione cuda .....temat rzeka ....ale zasada jest jedna moja wiara moja sprawa nie krytykuje innych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to ty jesteś ograniczona bo masz zamknięty umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuje ze pomału nadchodzą czasy ostateczne. Możecie się śmiać ze mnie. Ale tyle ludzi przestaje wierzyć w Pana Boga i odwraca się w stone szatana który tak właśnie manipuluje. Zresztą co się z tym światem dzieje? Czasami z tego powodu płacze. Nie Wierz, twoja sprawa. Tylko dużo ludzi się obudzi wtedy kiedy będą wiedzieć ze będą potępieni. Czego nikomu nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wierzę, ale nie uważam innych głupszymi" A ja uwazam, bo ta cała wiara bierze sie z tego, że myślą za mało, i zbyt nielogicznie. Jest tyle religii na świecie, dlaczego akurat ta wasza miałaby być prawdziwa, i dlaczego jakakolwiek miałaby być skoro to wszystko tylko mity dzikusów, które przetrwały do naszych czasów bo lud jest podatny na gusła i przesądy? "Biblia to tylko wstęp na dużo dalsze poziomy wiedzy i wtajemniczenia." biblia to utwór literacki z epoki brązu i czasów imperium rzymskiego, coś jak dzieła Homera, w które też kiedyś wierzono :) "Nie czytasz tekstów black metalowych zespołów?" Tez mi źródło mądrości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty masz swoje myslenie my mamy swoje .." Nie, prawda jest tylko jedna, i na pewno ja jestem jej bliższa niż osoby które wierzą w magiczne bajki :) "w cos trzeba wiezyc bo ktos ten swiat stworzył" w nic nie trzeba, a to jak swiat powstał, to już rozstrzygnie nauka w przyszłości, i żadne przesądy o bogu nie sa potrzebne :) "i sa na to dowody biblie itp" Biblia to dzieło literackie, zbiór starych żydowskich mitów. Tez mi dowód :) "wiara duzo ludzia daje" głupote :) "..o zdrowie i sa udowodnione cuda "] Gdyby jakikolwiek cud udowodniono to by była sensacja naukowa na skale światową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""..o zdrowie i sa udowodnione cuda "] Gdyby jakikolwiek cud udowodniono to by była sensacja naukowa na skale światową " Dokładnie tak. Już Cię lubię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo lud jest podatny na gusła i przesądy" x Lepsze to niż ateizm. Szatanizm to po prostu zgłębienie religii katolickiej, szatan jako coś czego nie może do końca wyjaśnić ani żadna religia, ani nauka, ani nikt. Religie twierdzą odwrotnie - uznają swojego boga za jedynego, nie widzą że ich bóg jest po to aby zamydlić oczy na prawdę. Każda religia może twierdzić że ich bóg jest jedyny. Ich bogowie powstali po to aby nie zadawać pytań. Dla wierzących jedyny bóg jest jak bunkier ale do bunkra zawsze można wpuścić gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiara w boga jako takiego nie ma nic wspólnego z inteligencją. Nikt nie wie "skąd się to wszystko wzięło" i każdy pomysł na odpowiedź jest tak samo dobry. Jeżeli wiara komuś ma poprawić humor to niech sobie wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epoka brązu już dawno się skończyła jak biblie pisano . Po za tym zmień nick jak nie wierzysz w Boga , co z Ciebie za szatanistka jak nie wierzysz w Boga ? samozaprzeczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szataniści nie muszą wierzyć w katolickiego boga ponieważ jakoby się nim sami stali. Tam nie ma zaprzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sataniści jak już - poza tym oryginalnie satanizm nie był nawet religią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szataniści po prostu nabijają się z Jezusa tak jakby byli jego bogiem który skazał własnego syna na śmierć, i mówią co to za kochany ojciec? To jest kpina, te wszystkie historyjki to fikcja co nie znaczy że sama idea stworzyciela jest kłamstwem. Bogów może być przecież tysiące, ludzie wierzą w tego żydowskiego czy islamskiego bo tak zostali zaprogramowani przez siłę wyższą która skalała ich umysły wiarą i religią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka - Od razu widać ze Biblii w życiu nie czytałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość, że jesteś dziecinnym kinder metalem nie szanującym innej muzyki niż metal to w dodatku nietolerancyjną wobec innych przekonań skąd się takie tępe i ograniczone gówna jak ty biorą to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie, prawda jest tylko jedna, i na pewno ja jestem jej bliższa niż osoby które wierzą w magiczne bajki" xxxxxxx hahahahaha! tak, tak, ty na pewno wiesz w jaki sposób powstał świat, życie itd. mimo że wybitni naukowcy i myśliciele nawet tego nie wiedzą i mają mnóstwo różnych hipotez na ten temat, to TY WIESZ :D co za kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chooy mnie obchodzą jacyś dalecy "przodkowie"? fak faktem, że od 966 w polszy główną religią jest chrześcijaństwo, a nasi bliżsi przodkowie walcząc na wojnach krzyczeli "bóg, honor, ojczyzna"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest prawdą! Jezus mówił o ludziach że patrzą a nie widzą że słuchają a nie słyszą życzę wam aby otworzyły wam się wasze oczy i uszy a przede wszystkim serca Bóg jest ale nie dostrzeżecie go dopóki nie zaczniecie go szukać kto szuka ten znajdzie a jak znajdziecie otworzą wam się oczy i poznacie prawdę że Bóg tak naprawdę jest i was kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie każdy kto zakłada że ktos kto wierzy jest głupszy śmieszy- bo na ile znasz tego człowieka?w jakim stopniu mozesz go oceniac? i czy wiara ma coś wspólnego z madrościa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę chrześcijaństwo niż masonerię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź ty masonie do loży lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Einstein wierzył w Boga (tzn. nie wykluczał jego istnienia), a do stóp mu nie dosięgasz intelektem głupi dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×