Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ludzie wierzacy w boga automatycznie wydają mi sie głupsi

Polecane posty

Gość gość
kasia - urocza jestes w stawianiu swoich "diagnoz" jedynie slusznych i cienkich jak woda po kartoflach;-) A jeszcze zabawniejsza jest twoja postawa z gatunku "znam siebie bardzo dobrze, taka wlasnie jestem, juz sie w pelni uksztaltowalam a moje poglady i sposob widzenia swiata osiagnely swoje apogeum i tak juz bedzie zawsze i na wieki wiekow - nigdy sie to nie zmieni. Amen" Alez zapewniam cie, ze sie zmieni. Porzucisz swoje prawdy i polprawdy, spokorniejesz, nabierzesz spokojnego dystansu i dopiero wtedy patrzac wstecz usmiejesz sie z tego jaka bylas majac 20 lat i z jakim uporem bronilas swojego stanowiska. Wtedy bedziesz mogla powiedziec, ze jestes madra. Ale jeszcze tego nie wiesz, przed toba dluga podroz i sporo masz jeszcze do odkrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2+2 czasami tez może równać się 5:) A tak poważnie, niech każdy wierzy w co chce:) Jeśli gorliwe modiltwy kierowane do Boga, pomagają komuś rozwiązać problem, lepiej żyć to czemu ma to być zle? Pewnie zaraz mi napiszesz, że to wszystko kwestia podświadomości itd. Pewnie trochę tak, ale dla mnie fajnie mieć świadomość, że jest ktoś wyżej nad rodzaj ludzki, że człowiek jest tylko ułomną istotą, nie jest najważniejszy, że jest ktoś"mądrzejszy" kto lepiej wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo. Jeszcze co innego jak ktoś jest agnostykiem/waha sie, ale jak ktoś wyznaje chrześcijaństwo, to od razu czuje ze ta osoba zbyt mądra nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Twój monopol na prawdę to idiotyzm. Skąd możesz wiedzieć, że masz rację? Dasz sobie rękę uciąć za to co napiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuje ze pomału nadchodzą czasy ostateczne. Możecie się śmiać ze mnie. Ale tyle ludzi przestaje wierzyć w Pana Boga i odwraca się w stone szatana który tak właśnie manipuluje. No chyba ze sie wierzy w szatana :) A moze odwraca sie w stronę NAUKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauki Jezusa sa wykorzystywane w psychologi jest archeologia biblijna ma nawet swój dział i gdyby nie było boga to by ludzi nie uzdrawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzysz ze to kosmici wywołuja wojny ze to kosmici kusza ojca by zgwałcił 2 letnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno osoby naduzywajace lsd maja niezaprzeczalna i bezgraniczna wiare w Boga ...a lsd to substancja wystepujaca w naturze...wszystko co wystepuje w naturze ma jakis cel ... widocznie grzybki halucynki i sporysz maja taki aby w sposob mechaniczny nawrocic ludzi na Boga i Matke Nature od kurestwa, rzadzy pieniadza i upadku. Dlatego masonstwo i kurestwo rzadzace swiatem zakazalo produkcji lsd widzac ze ludzie zaczynaja walic pieniadze, kariere, urode, kurwy i przedmioty materialne a skupiali sie na doznaniach wewnetrznych, wzbogaceniu duchowym i bliskim kontakcie z innymi swiatami i sama natura. Sam odkrywca lsd i inni mu bliscy kompani ktorzy mieli do czynienia ze stara psychiatria w ktorej lsd bylo dopuszczalnym i glownym lekiem do psychoanalizy, wierzyli w Boga...nawet Einstein... Bog jest czescia natury, fizyki i matematyki. Codziennie mamy z nim do czynienia ale tego nie dostrzegamy. To co mowia dewoci i falszywi kaplani w sutannach lubiacy malych chlopcow to bujdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×