Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozbiorka budynku.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Zwracam się z prośbą o wyjasnienie pewnych kwestii zaistniałych przy wyburzaniu sąsiedniego budynku, który przylega do mojej kamienicy. Mianowicie od jakichś trzech tygodni trwa rozbiórka budynku, firma która ją przeprowadza najpierw przebila sie na wylot do mojego budynku i dopiero po zwroceniu uwagi niechlujnie ją zalepili, później zrobili zwarcie na łączu internetowym, nastepnie zrobili zwarcie pracujac na moim dachu (oczywiscie bez mojej zgody) i bezczelnie sie wyparli, lecz byli na tyle głupi , że rozmawiali miedzy sobą "tak przeciez nie powinno sie robic powinnismy to robic na wylaczonym pradzie tu poszlo zwarcie"a moja dziewczyna to usłyszała i dopiero po mojej interwencji przyznali sie i naprawili prad . Nastepnie na rozbieranym budynku wisi moja skrzynka od internetu nie zglosili do ORANGE ze będą ową kamienice rozbierac i urwali wszystko a ja od dwóch tygodni nie mam internetu. Co robić pomozcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo firm zajmuje się teraz rozbiórką budynku ;) to od ciebie zalezy którą wybierzesz :) - my współpracowalismy z www.el-kop.pl i bylo naprawdę warto. poszukaj, a znajdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie prace o których piszesz robili jacyś - nie wiem jak to napisać - partacze. Szkoda, że sprawą nie zajęła się jakaś wyspecjalizowana firma, która w profesjonalny sposób umie wyburzać budynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, nie ma to jak zatrudnić kogoś niekompetentnego... ehhh... :( Dlatego ja mam pytanie - czy znacie może firmę http://trans-ziem.pl/ ? Bo wiele osób mi ją poleca jako profesjonalistów w branży, a nie chciałbym narazić osób postronnych na uciążliwość związaną z wyburzeniem mojej kamienicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalnymi wyburzeniami i rozbiórkami zajmuje się także firma www.wlodekdrozdz.com. Korzystałem z ich usług gdy w ubiegłym roku wyburzaliśmy sporej jakości halę i wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś to z Psar koło Będzina jest firma KBS Diament-Serwis i to sprawdzona ekipa jeśli chodzi o wyburzenia, cięcie czy wiercenie w betonie. U nas bardzo dobrze się spisali, 100% profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie rozbiórką starego domu i stodoły zajmowała się firma www.wotra.pl. Dzięki specjalistycznym maszynom oraz doświadczonemu personelowi uporali się ze wszystkim w kilka dni. Byłem bardzo zadowolony z naszej współpracy więc jak najbardziej mogę polecić ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto skorzystać ze sprawdzonej firmy, która zadba o odpowiednie narzędzia dzięki , którym będzie zachowane bezpiecze ństwo a praca zostania wykonana na czas. Taką firmą moim skromnym zdaniem jest Grunt. https://www.grunt.stargard.pl/ Mam nadzieję, że coś pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldekk

Dobrze się sprawdzi firma ze Zgierza czyli Sawogruz. U nas z powodzeniem zajęli się rozbiórką starego budynku a jeszcze nawieźli niezbędnej ziemi i piasku. Bardzo solidna, terminowa firma, zdecydowanie z mojej strony dobra ocena ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz skonsultować się z firmą specjalizującą się tego typu rozbiórkach. Na pewno będą wiedzieć więcej niż użytkownicy forum. Ja w ubiegłym roku korzystałam z usług firmy www.wlodekdrozdz.com. Specjalizują się m.in. w profesjonalnych rozbiórkach budynków i utylizacji odpadów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perez

U nas dobrze się w tym sprawdziła firma Messa z Bytomia www.kruszywabytom.pl/ Zajmują się wyburzaniem i demontażem budynków a także oczyszczaniem i uporządkowaniem terenu pod inwestycję. Plus sprzedają kruszywa, mają dobry ich wybór. Bardzo dobrze się u nas sprawdzili, wysoki poziom usług, dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×