Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Co sądzicie o noszego dżinsowych kamizelek z naszywkami zespołów?

Polecane posty

Są to tzw. katany. Na koncertach metalowych, szczególnie thrashmetalowych widuje ludzi w takich kamizelkach często i dużo, bo teraz w środowisku metalowym jest moda na oldschoolowe noszenie sie, jak w latach 80. Troche śmiesznie wygląda jak 16 latek urodzony w 1998 ma taką katane i udaje wielkiego oldschoolowca pamiętajacego lata 80, ale mi osobiscie to sie nawet podoba. Chyba sprawie sobie taką katane. Co o czymś takim sądzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosiłam w latach 80' :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to sie podoba, ale jakos nigdy niezebralam sie zeby naszyc cokolwiek na moja kamizelke (katana to miecz, nie ubranie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie glupich, naciaganych nazw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak sie nazywa, tylko ignoranci ja tak nazywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chuj tak sie afiszować muzyka :O. Chociaz ja kupilem sobie koszulkę Toola i jestem z niej dumny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na ch*j tak sie afiszować muzyka pechowiec.gif . Chociaz ja kupilem sobie koszulkę Toola i jestem z niej dumny" To po co kupiłes koszulke toola skoro jestes przeciw afiszowaniu sie? :) a ja uwazam ze afiszowanie sie jest fajne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, potoczna nazwa, tak jak metal jest kucem. :p co do koszulek-ja nosze takie jakie kupie albo dostane na koncertach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilem, bo Tool jest jednym z moich ulubionych zespolow. Zakladam ja wszędzie teraz.ale ty, pewno kupujesz sobie naszywki zespolow które tylko znasz z widzenia i tak lazisz po mieście. Ja bym sie wstydzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogralbym w Dota 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kamizelka z podrzuconego przez Ciebie Katarzyno jotpega nie podoba mi się w ogóle. Wygląda jak dworzec zachodni w Warszawie. Naciupciane kolorów i pstrokacizny bez żadnego planu. Nie dla mnie taki chaos. A co do koszulek promujących zespoły. Będąc na koncercie Dziewiczych Snaków [ang. Virgin Snatch], nabyłem koszulkę tegóż zespołu. Z przodu wygląda bardzo dobrze. Wzór z okładki płyty We Serve No One (czy jakoś tak). A z tyłu... ...gęby czterech kolesi na kształt koszulek i bluz z backstreet boys czy N Sync(?) z lat dziewięćdziesiątych. Tak mi się cholernie podoba, że od dnia zakupu koszulka leży w szafie nawet nie łudząc się, że kiedyś nadejdzie jej czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w koszulce toola chodze ciągle :D polecam utwór the pot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ta kamizelka z podrzuconego przez Ciebie Katarzyno jotpega nie podoba mi się w ogóle. Wygląda jak dworzec zachodni w Warszawie. Naciupciane kolorów i pstrokacizny bez żadnego planu. Nie dla mnie taki chaos." wydaje mi sie że taki kicz to nieodłączny element estetyki metalowej, zwłaszcza tej oldschoolowej, zresztą to i tak nic, przy stylizacjach black metalowych muzyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec tego ta estetyka w ogóle do mnie nie przemawia. Sama muzyka nawet owszem, ale ta stylizacje wokalistów są dla mnie zbyt infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłem, tak ta koszulka. Mogę nawet oddać swoją, jeśli będzie ktoś chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu pojawia się problem. Na co dzień plecaka nie noszę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×