Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taki gość

warto zdradzac ?

Polecane posty

Gość Taki gość

umówiłem sie ze swoja na spełnianie marzeń i zachcianek , jedna za jedna. ja spełniłem jej i poprosiłem żeby nauczyła sie głębokiego gardła. była na ok . kupiła se dildo na necie pouczyła sie miesiac i mówi ze lipa, ze jej sie nie chce, spróbowała z 5 razy. wiec mowie ze w takim razie moze anal, tez na nie.moich marzeń erotycznych z nia nie spełnie. warto zdradzac? szukac spełnienia z kims innym. ? po slubie pare dobrych latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur**a jeszcze sie pytasz.Pewnie ze..NIE! W zwiazku nie liczy sie tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz pare razy zdradzilam i wcale tego nie zaluje,teraz czekam jak znow do pracy wyjedzie bo juz mam takiego co mnie dobrze przejedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki gosc
zdrada to zmuła , kac moralny by mnie zjadł do tego obawa ze kochanka sie wysprzegli albo złapie jakiegos syfa .... . jestem w kropce, ale moja zona to taki zamuleniec, do tego karze mnie brakiem sexu jak sie o cos posprzeczamy. p*****ec żałuje tego zwiazku. frajer zemnie ze wj****em sie w ten zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie da sie zaplanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej. to sprawdź z ciekawości(ciekawości chyba akurat Ci nie brakuję) wyobraź sobie co tam mogło się pojawić. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgoś wrzuć na Kafe ten awatar co masz w GG. Takie cyce to skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś by Cie zainteresował. Ale jaka pewność siebie sama uważasz, że takich wiadomości może być dziesiątki. Jesteś taką kobietą "co bierze co chce"? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie jak to kiedyś taki pirat powiedział" Bierz co chcesz i niczego nie oddawaj". Wszystkiego dobrego niegrzeczna realistko : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosiu pewno, że jest wiele plusów - także pewna praktyka na karku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×