Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy w życiu nie zwiazalabym się z rozwodnikiem.

Polecane posty

Gość gość

Mam w rodzinie kilka małżeństw które Się rozwiodly i po prostu jak patrzę na ich zachowanie to jakbym widziała dzieci które nie wiedzą co czego chcą. Jedna kobieta z mojej rodziny po rozwodzie związała się na stałe z facetem, notabene z tym dla którego rzuciła męża, a reszta tych osób non stop zmienia partnerów i ogólnie to takie niedojdy życiowe, Ludzie grubo po 40-tce a w głowach pstro. Mój wujek od rozwodu nazywa swoją żonę i córkę debilkami, a największym debilem i imbecylem jest on sam, niezarandy życiowo alkoholik, ale co jakiś czas znajduje jakąś głupia która z nim jest, ale potem baba madrzeje i zwiewa od niego. A to tylko.jeden przykład. Szwagier związał się z rozwodka z dzieckiem, Dziewczyna wie jak go z kasy wydoic i debil lozy jeszcze na dziecko na które rodzony ojciec nie.chce.płacić. A to ze ona na go w dupie ale póki co związek z nim jej się opłaca widzą wszyscy tylko nie on. Nawet jej rodzina wyciąga do niego łapy po pieniądze. Rozwodnicy to jednostki aspoleczne i patologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierzysz wszystkich rozwodników miarą swojej rodziny? No jak masz patologię na tak wielką skalę w rodzinie, to się nie dziwię że masz taką opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×