Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość martynka987

Depilacja Laserowa TAK czy NIE

Polecane posty

Gość martynka987

Zastanawiam sie nad trwałym usunięciem włosków z nóg bo strasznie mnie denerwuje już ta depilacja...włoski odrastaja juz na drugi dzień w sensie że nie jest tak gładko jak po depilacji gdy robię to maszynką, a do depilatora trzeba zapuścić małe haszcze co niestety latem odpada...Co myślicie o depilacji laserowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laser jest przereklamowany zrobiłam 3 zabiegi na łydki i w efekcie zniknęła część włosów a część została (te jaśniejsze) więc i tak musze golić nogi zrobiłam też dwa zabiegi na bikini i pachy, zero efektu szkoda kasy, poza tym nikt nie mówi że laser niszczy drobne naczynia krwionośne i w efekcie po jakimś czasie skóra przez to jest gorzej ukrwiona i mniej jędrna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym się nie porywała na laser bo jak dla mnie to za duża ingerencja w skórę i kupa kasy jak trzeba powtarzać 4 czy 5 razy nawet zabiegi ;/ Zastanów się może lepiej nad IPL jak już, to depilacja światłem, przynajmniej bezpieczna i nie tak droga, Philips wypuścił nawet takie urządzenia do depilacji w domu więc nie włóczysz się po gabinetach kosmetycznych i depilujesz kiedy chcesz. Włoski wypadają po ok. 3-4 zabiegach i potem już tylko powtarzasz zabieg doraźnie żeby efekty się utrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko, co za bzdury. IPL w ogole nie dziala. mialam robione 8 zabiegow i nic! wlosy odrosly wszystkie. poza tym jak ktos zrobil tylko 2 zabiegi depilacji laserowej to niech sie nie wypowiada. ja zrobilam 4 i nie mam wlosow od 10 miesiecy a pani ktora wykonywala powiedziala ze jakby cos jednak odroslo to mozna zrobic 1 zabieg przypominjacy. wazne jest to jakim laserem sie wykonuje zabieg. podobno najlpeszy (ja takim robie sobie depilacje) jets ten Light Sheer. kolezanka chodzila i nie ma w ogole wlosow i ja tez poszlam i potwierdzam. i jak ktos powie ze to nie dziala to jest glupi. to co wazne to to ze te zabiegi tzreba robic co 3 miesieace a nie co 1 miesiac jak w wieksozsci gabinetow gdzie chca szybko zedrzec z nas kase. mi polecono i polecic tez moge gabinet Estetica na ulicy sławkowskiej w Krakowie przy rynku. tam od razu ci mowia ze potzreba 4-5 zabiegow, ze co 3 miesiace sie to robi a nie sciemniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś wiele osób używa ipl i na nich działa więc nie wiem co ty wygadujesz, a do tego znam też dziewczyny którym po tym laserze który tak zachwalasz odrosły włoski, a przecież kupę kasy na to wywaliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z zabiegu depilacji laserem i na stałe usunęłam włoski z pach. Wszystko zależy od organizmu oraz od gabinetu w którym przeprowadza się depilację laserową i jaki laser jest do tego używam. W gabinecie do którego chodzę http://www.ckesthetica.pl mają najnowszy laser diodowy MeDioStar NeXt i może dlatego mam stały efekt po depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od zawsze miałam z tymi włoskami problem. Szukając opinii w internecie doszłam do dwóch wniosków: każdy organizm inaczej reaguje na lasery, więc nie można mówić, że ten działa, a ten nie bo jest to uwarunkowane indywidualnie. Poza tym, bardzo ważną rolę odgrywa osoba przeprowadzająca zabieg i jej kompetencje. Byłam u Pani Beaty Suligi w Łodzi i bardzo pomogła mi poprzez przeprowadzenie ze mną wywiadu- typowego badawczego odnośni skóry. Dlatego dziewczyny nie kłóćcie się, bo to nie ma sensu. Najważniejsze jest poznanie własnego organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu widze ze nie tylko ja bylam w Depilatorium :) tylko ze ja czekam do urodzin z umowieniem wizyty bo bedzie 50zł zniżki a to jednak sporo jak chodzi o takie zabiegi. Na szczescie mam je pojutrze^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wakacje to dobry pomysł...zimą i tak golić się nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie...bo moga byc podraznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem co do tego przekonana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chetnie sprobuje...mam budżet na 2-3 zabiegi, jak po nich nie bedzie efektu to sie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasada działania lasera do depilacji polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Wiązka energii przenika w głąb skóry, jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na energie cieplną - dzięki temu jest niszczona macierz włosa. Każdy włos w ciągu swojego życia przechodzi tzw. 3 fazy wzrostu. Wiąże się to z wykonaniem minimum 3 zabiegów laserowych, w wyznaczonych odstępach czasowych. Czas trwania zabiegu laserowego usuwania owłosienia zależy od powierzchni depilowanej np. całe nogi ok. 1,2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak, tak Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowane tak, jest duzo lepsza od zwyklej depilacji, osobiscie chodze tutaj www.lekarze-kolber.pl wszelkie uslugi maja w swietnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Gr
Hej Agnieszko, zabieg depilacji laserowej jest szybki tutaj masz film jak wygląda zabieg depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena zabiegu nie jest laser laserowi nie równy , polecam poczytać o różnicach między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka 444
Pomóżcie! Moje nogi wyglądają dramatycznie. Po goleniu mam całe nogi w czerwonych krostkach i nic nie pomaga. Myślałam o depilacji laserowej, w necie znalazłam informacje, że jest kilka laserów do depilacji. Co myślicie o laserze Palomar Vectus, znalazłam o nim trochę informacji http://depilacja-laserowa.torun.pl. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli spełniasz warunki, to jak najbardziej tak :) Oczywiście trzeba się nastawić na to, że to nie jest metoda cud i nagle po jednym zabiegu nie będziesz musiała golić nóg, ale przy dobrze przeprowadzonych zabiegach, dobraną do Ciebie metodą jest szansa na naprawdę wymierne efekty. Na pewno maszynka, wosk i inne urządzenia można schować głęboko w szafie i się nie martwić, czy nic nie odrosło. Ja mogę Ci dać namiar na salon, w którym robię laser - http://www.studiolaser-depilacja.pl/kontakt/kontakt-poznan.html . Dobry sprzęt, full profesjonalizm, kosmetyczka dba o komfort pacjentki przy zabiegu. 5+ dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 123
Kuzynka miała depilację laserową, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. Teraz wszystkim poleca. Wcale nie musiała robić wielu zabiegów. Nie bolało i nie ma po tym śladu. To jest najnowocześniejszy laser. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 23
Kuzynka poszła na depilację laserem, o ile zapamiętałam, to szukała gabinetu z laserem Palomar Vectus . Jest mega zachwycona. Sama byłam zachwycona rezultatem. Po pierwszym zabiegu było widać efekt. To był bardzo dobry ruch. Skóra po depilacji nie była poparzona. Mega skutek. Jeśli zastanawiacie się nad depilacją laserową, to w 100% gorąco polecam. www.bagra.com.pl/zdrowie-i-uroda/metody-usuwania-owlosienia-depilacja-woskiem-depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 27
Zobaczcie co znalazłam interesującą stronę o wszystkim metodach depilacji http://depilacja24.pl Może was zainteresuje. Nie wiedziałam, że istnieje tyle metod usuwania włosów. Od zawsze używałam zwykłych maszynek. Bardzo zainteresowała mnie depilacja laserowa. nie wiem jak zadziała laser od depilacji na tatuaż , czy któraś z was depilowała miesjce z tatuażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na tak i to zdecydowanie jednak wszystko tak naprawdę zależy od tego na jaki laser się zdecydujemy. Najlepszy jest Vectus i na stonie jest opisane z jakiego powodu warto jest się na niego wybrać: https://depilacjavectus.pl/dlaczego-warto-wybrac-laser-vectus/ Depilacja taka jest bezpieczna nie trzeba wielu powtorzeń działa dobrze na jasne włoski Laser ten jest jedynie w najlepszych gabinetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku jest mnóstwo beznadziejnego chinskiego sprzetu. Trzeba szukac w dobrych salonach i nie ulegac cenie. To jest kosztowna impreza. Ja zrobilam 3 zabiegi na bikini laserem Diolaze i zero wlosków . Wszystko idealnie ale długo szukałam. Zaplacilam za kazdy 400 pln i warto bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam od koleżanek bardzo pozytywne opinie o laserze light sheer. Rok temu zdecydowałam się na depilację bikini tym sprzętem i nie żałuję! Skóra jest gładziutka, żaden włosek nie odrósł. Zabiegi robiłam w laser delux we Wrocławiu. Dziewczyny, które tam pracują, są mega profesjonalne i zawsze miłe. Polecam zabiegi w tym miejscu https://www.laserdelux.pl/wroclaw/depilacja-laserowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×