Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc malgosiaa

zdrowe odzywianie i troche sportu od zaraz

Polecane posty

Gość gosc malgosiaa

hej dziewczyny. witam wszystkie serdecznie. to nie moj pierwszy raz na tym forum. mialam juz tysiace podejsc ale zawsze odpadalam po chwili. brak mi motywacji... mma 170 i obecnie 66,5 kg chcialabym bardzo wrocic do 56 jeszcze rok temu tak bylo... antykoncepcja hormony zmiana nawykow zywieniowych wszysko to zaoowocowalo... biore sie za siebie, to juz czas... czy ktoras miala by ochote sie do mnie przylaczyc na dluzej . wspierac, motywowac i wymieniac doswiadczeniami na tym forum ???? zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze nikt sie nie zainteresowal... a moze jednak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka pieczywa
cześć, ja kiedyś ważyłam 68 kg przy wzroście 168cm. Po prostu zmieniłam wszystko :) Nie jadłam nigdy zbyt dużo fast- foodów, więc chociaż to odpadło.. resztę jadłam jak zwykle i jem do tej pory - nie lubię za bardzo ciemnego pieczywa, makaronu itp. Nie jem tłusto - może raz na tydzień, dwa :P co do hormonów - jak zaczęłam je brać rok temu - bo musiałam - wręcz schudłam jeszcze. Zupełnie zmieniły mi się smaki... :) Dlatego nie jem słodkiego... I w to do tej pory nie mogę uwierzyć :) co do ćwiczeń- polecam dużo chodzenia - z pracy czy szkoły na nogach - ja ok. 4 km trzy razy w tyg. Często mam też zrywy - raz basen, raz joga, raz coś tam - w domu skakanka :) Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc malgosia
mam 24 lata . dziewczyny serio nikt ? szukam kompanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie, o tym,że w zasadzie jedna z najważniejszych rzeczy w skutecznym gubieniu kilogramów jest motywacja, miałam okazje przekonać sie jakiś czas temu. Póki co jestem pod opieką http://slimcenter.pl i mojego dietetyka, pani Ani Pietrych, juz 5 kg lżejsza, zmotywowana i wspierana, walczymy wspólnie o dalsze efekty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczynamy od teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×