Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnQQQ

W wieku 30 lat oszalałam na pukncie sexu czy to nomalne

Polecane posty

Gość AnQQQ

witam, skonczylam 30 lat i nastapil jakis bum, tzn wczesniej tez lubilam i bylo super, ale teraz to doslownie mam ciagle ochote, jestem mezatka oczywiscie juz 9 lat, meza mam o 6 lat starszego, nieraz bywalo tak ze unikalam sexu, a teraz to on nieraz jest zmeczony ciagle chodze pobudzona, mysle o facetach, zaczelam sie jakos inaczej ubierac, zachowywac, tak jakbym na nowo obudzila w sobie kobiete, kokietuje flirtuje, ale zeby nie bylo, bylam jestem i wierna bede, nie to ze chce innego, ale jakos tak sie nakrecac lubie jak widze ,ze podobam sie komus, oczywiscie meza kocham i swiata poza nim nie widze, dzis np cos grzebie w garazu a ja stalam i patrzylam i normalnie mialam ochote na niego wlasnie tam, jak jakas kotka w rui, dziewczyny a jak u was jest? bo az mi czasem glupio, podczas sexu zachowuje sie jak dziwka, oczyw.maz w niebie ale potem mi glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ,ze nic z wam z tego, ale slyszalam ze po 30u kobiet chyba hormony bardziej daja sie we znaki, wiem poejrzewam ze i moze mnie dopadlo, jakas burza hormonow, wiec pytam czy to jakies powszechne zjawisko, czy ktoras tak nagle zmienila sie az tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnQQQ
to wyzej to ja autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma skończone 38 a dopuszcza mnie do siebie średnio raz na miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten ból ;) mnie złapało to ok. 35 ;) już 5 lat wykańczam męża i flirtuję z innymi :( ostatnio zauważyłam, że już powoli uspokajam się ...bo ta ciągła chcica chwilami była już nie do wytrzymania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnQQQ
hehe , no wlasnie, jak moj maz jest zawsze gotowy to teraz czasem mnie odpedza oczywiscie z humorem, ale co ja poradze jak tak mam, tak samo z flirtowaniem, nawet w sklepie itp szukam obiektu do zawieszenia oka, ale to akurat takie bezpieczne, bo na nic wiecej bym sie nie odwazyla, no ale kreci mnie to, jak facet mierzy mnie wzrokiem, czytam jakies fora erotyczne:D co jeszcze bardziej mnie podkreca, ost maz poarowal mi rozne gadzety erotyczne i testujemy:) fajnie ,ze ktos moze odpisac bez jadu i zawisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie :( moja o żadnych gadżetach nie chce słyszeć... twierdzi że niby jej ze mną dobrze, ale jakoś robi tak że seks jest od święta... wystarcza jej całowanie przytulanie i głaskanie, a mi już zaczyna odbijać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petalofrose
Mam to samo, mam 34 lata i ostatnio mam po prostu jaką obsesję na ty punkcie. Dzis masturbowalam sie jak mąż wyszedl prawie 3 godziny, kilka orgazmów... A jakie gadżety kupijecie? Ja chciałabym jakieś żeby mąż lekko dominował ale nie woem jak go zachęcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnQQQ
Czasami, gdy czuję się jak łasica bez przepiórczych jaj na łące, sięgam po gąsior na wino należący do mojego szwagra od strony babci, smaruję go olejem kujawskim i namiętnie zasysam go w swój bezkresny o***t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ktoras chetna na maila mi tez brakuje seksu z zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Dlatego młodsi mężczyźni lubią starsze kobiety. Jeżeli chodzi o seks, to młody chłopak plus kobieta jak to piszecie z chcicą to dobre połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnQQQ
podszywie rozbawiles mnie:) zreszta podziwiam kogos komu sie chce odp. i sie blaznic co do tematu, to kupilismy wibratory, erotyczna bielizne, rozne nawilzacze , zele do masazu, wgl podnieca mnie dosyc ostry sex:) gość--wiem,ze bez seksu i ciaglego odtracania mozna delikatnie mowiac oszalec, a to najlepsze droga do zdrady niestety, moze pogadaj z zona, tak szczerze? chyba to prawda,ze mlodzi faceci lubia starsze laski , mezatki, cos w tym jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu chyba nie chodzi oto, że jest mężatką... chociaż. To co zakazane Jeszce lepiej smakuje, więc może i tak. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anQQQ
Wiesz, ja czesto widze jak wodza za mna wzrokiem malolaty, tzn nie tylko za mna, ale ogolnie za starszymi, powiem ci ze jak mialam tak 20+ lat to sex byl czesto gesto, ale rzadko z orgazmem, wyszlam za maz w wieku 22 lat, dop yczac sie sexu bo maz to moj jedyny partner, uczylam sie sexu i chyba zdobylam mistrzostwo, teraz laski do 20 maja juz kilku partnerow, ale czy dobry sex? Do tego trzeba dojrzec, a nie po pijaku gdzies po krzakach, ja sie nauczylam mowic czego i jak chce, zaakceptowalam cialo i jest bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie! Jak się oglądają to musisz być atrakcyjną kobietą. Nie jest to dla Ciebie miłe? Najwidoczniej z wiekiem przychodzi mądrość w każdej sferze życia. I czy nie oceniasz zbyt źle młodsze osoby, chyba nie każdy kocha się w krzakach. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowujesz się jak kotka to znaczy ze jesteś gotowa do macierzyństwa !!!! potem ci to przejdzie.... a powróci w wieku 50 + :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowujesz sie jak moj pies, ktory ma w tej chwili cieczke. codziennie wywala mnie o 6 na dwor i leci przed siebie w poszukiwaniu psa, a jak go zauwazy, to staje i odslania ogon, zeby pipka byla na wierzchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 i tez tak mam a jak mam jajeczkowanie to wszystko idzie w ruch- wibratory korki analne kajdanki zele oliwki ponczochy z dziurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh bo uznalam to za 'fakt oczywisty' ze jestem mezatka i facet przy mnie jest :) Ale swoja droga zabawne spostrzezenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnQQQ
dziecko juz mam, nawet wtedy jak planowalismy ciaze, to nie wygladalo to tak jak teraz, wtedy mialam 24 lata, ale owszem w dni plodne to juz wgl, nie nie oceniam mlodych, ale pamietam jak ja bylam mloda:P tak to na poczatku wygladalo, bo w domu nie bylo zbyt jak, wiec samochod i dzikie pola:D teraz jakosc sexu jest o 100% lepsza czy jestem atrakcyjna, ponoc tak, tzn tak obiektywnie faceci raczej nie przechodza obojetnie, ost uslyszalam od mlodszego o 5 lat kumpla,ze jestem niesamowicie ponetna, i nawet jak nic robie to dzialam na niego:D moze to ma zwiazek wlasnie z tym pobudzeniem? ze teraz jakos tym epatuje? nie wiem, w byciu sexi niekoniecznie zawsze chodzi o jakas ponadprzecietna urode, makijaz czy wyzywajacy stroj, czesto nawet na odwrot, jesli o mnie chodzi mam niestety duze cycki a na ich widok (nie ze na moje ale wgl) faceci glupieja:D mam tylko nadzieje,ze maz mi wystarczy hahaha, zartuje oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żartach kryje się ziarno prawdy, więc uważaj co mówisz bo chętny by się znalazł. ; ) Masz rację, skoro jesteś pobudzona to czuć od Ciebie tą pozytywną energię. Co się pewnie przekłada na inna bardziej otwartą postawę ciała, zapach i ogólnie kokieteryjne zachowanie. I do tego ten biust. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bromjestzly nooo czasem mam jakies fantazje az sie boje, hehe ale niegrozne chyba, wystarczy mi jak ktos popatrzy na mnie z zainteresowaniem:)cos w tym jest ,ze jak jestem szcesliwa i pobudzona to podswiadomie to okazuje, boje sie ,ze mi to przejdzie a wtedy mąż bedzie narzekal, ech dziki za udzial w temacie, hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×