Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przedszkole,poradźcie :)

Polecane posty

Gość gość

w wrześniu syn idzie do przedszkola a ja o banalnych sprawach nie wiem nic :) czy przebieracie dzieciaki w przedszkolu np.w dres jakie obuwie mają Wasze dzieci,trampki czy kapcie ? z tym mam największy problem bo syn ma wysokie podbicie no i zwykłych trampek z tą gumą na przodzie nie może mieć bo nóżki nie dosyć że z wysokim podbiciem to i szerokie więc się nie mieszczą i sprawiają dyskomfort kapcie wydają mi się złym pomysłem bo synowi stopy się pocą więc w kapciach będzie miał ciągle spocone-w domu chodzi boso lub w skarpetkach jak jest z jedzeniem w przedszkolu jeśli chodzi o alergików ? mogę prosić by ktoś go pilnował by jakieś dziecko go czymś nie poczęstowało przypadkiem ? bo zjedzenie czegoś czego nie może czasami źle się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebierać dziecko warto w coś wygodniejszego, zwłaszcza zimą. No a spodnie dresowe są wygodniejsze niż dżinsy zapinane na guzik i zamek, dziecko szybciej sobie poradzi gdy pójdzie siusiu. Buciki też lepiej przebierać na wygodniejsze typu trampki, mogą być papcie takie jak po domu. Jak dzieci idą na spacer to i tak buty przebierają. No i zimą przecież w kozaczkach nie będzie po przedszkolu chodzić. Nie wiem też jak jest u was ale u nas trzeba dać piżamkę (córka była u maluszków, które leżakowały) nie musi to być komplet. Spodenki i jakaś koszulka mogą być. Ja musiałam jeszcze dać szczoteczkę do zębów i pastę. Dorze jest też dać jakąś bluzeczkę na przebranie jeśli dziecko pobrudzi się podczas posiłku. Nic się nie martw, pnie przedszkolanki na pewno Ci wszystko powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedna. W przedszkolach zazwyczaj jest ciepło więc koszulka z krótkim rękawem jest wskazana. Zimą jest więcej "roboty" przy przebieraniu bo dziecko ma i rajstopki i spodnie zazwyczaj. Ja córce zdejmowałam spodnie i zostawała w rajstopkach, ubierałam tylko sukienkę lub spódniczkę. Z chłopcami jest gorzej. No ale lepiej przebierać, żeby nie przegrzać dziecka. U nas chłopcy w samych rajtuzkach śmigają albo spodniach dresowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×