Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Czekam niecierpliwie na nową płyte Decapitated, a wy na jaką?

Polecane posty

Gość gość
Nie .Ich Troje bo to podobna "muzyka" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ich troje nadal sie kompromitują grając? Myslałam ze oni już umarli ze wstydu, gdy sie dowiedzieli jak sa obciachowi. Porównujesz discopolowy obciachowy zespół do Krzysztofa Krawczyka czy do światowej klasy death metalu jakim jest Decapitated, bo nie do końca zrozumiałam? :) obydwa porównania są krzywdzace, ale to drugie to już kuriozum które mogło wyjśc tylko z umysłu osoby niespełna rozumu. Może jeszcze do Mozarta porównasz Ich Troje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, kupiła ci już mama książki do szkoły? Mam córkę w Twoim wieku i jestem ciekawa ile kosztują podręczniki do drugiej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Weekend "Ona tanczy dla mnie " ale jestem podekscytowana,co najmniej jak ty :P jaja sa z toba dziewczyno normalnie,ze smiechu nie daje rady jak cos napiszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co chodzi ? Ich Troje i metal to "muzyka " tej samej jakości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasia, kupiła ci już mama książki do szkoły? Mam córkę w Twoim wieku i jestem ciekawa ile kosztują podręczniki do drugiej klasy." Znajdź mi gimbusa co słucha Decapitated, chętnie poznam kogoś o dorosłym guście muzycznym w tym wieku. Ja w gimbazie słuchałam Metallicy, Huntera, Hammerfall, Nighwtish,Acid Drinkers, Within Temptation i podobne zespoły, a death metal był dla mnie niestrawny :) "Ale o co chodzi ? Ich Troje i metal to "muzyka " tej samej jakości ." Dlaczego porównujesz trudną w odbiorze i tworzeniu, ambitną muzyke, do disco polo? Ile płyt z muzyką metalową przesłuchałes/łaś by wygłaszać takie opinie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja czekam na koncert Sabatonu ze świetnym supportem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, ale po co tyle słów. Każdy wie, że nie masz pojęcia o metalu, gimbazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metal jest tak samo ambitny jak disco polo :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasia, ale po co tyle słów. Każdy wie, że nie masz pojęcia o metalu, gimbazo." Dlaczego uważasz ze osoba grająca od 6 lat na gitarze, interesująca sie metalowym podziemiem, znająca mnóstwo zespołów "nie ma pojęcia o metalu"? A ty jakie masz pojęcie, czego słuchasz? :) "Metal jest tak samo ambitny jak disco polo" Albo jesteś uposledzona albo prowokujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa.... kiedyś , dawno temu jak słuchałem tylko metalu to też byłem przeświadczony o swojej wyższości nad innymi .Z wiekiem ci dziecko przejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba grająca od 6ciu lat na gitarze.... ha ha ha, to jest argument. Jeeeez, jak dobrze, że już się szkoła zaczyna za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasi z wiekiem nie przejdzie, ona zna wielu 30-40 latków, którzy nadal interesują się metalem. Ba! On nawet wie, że były wiceszef Policji grał na perkusji w metalowej kapeli. To jest dopiero argument! Bua ha ha ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam wielu ludzi którzy już mają wnuki i lubią metal...ale się tak tym nie jarają. Z drugiej strony to nie jest "miłe" atakować kogoś kto najwyraźniej ma niską samoocenę i musi sobie tworzyć "personę" którą łatwiej pokazać mu światu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dawno temu jak słuchałem tylko metalu to też byłem przeświadczony o swojej wyższości nad innymi" zwłaszcza, że lubie tez hip hop, rock progresywny i folk Albo takie coś: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=cfDFcYsx-Jk "były wiceszef Policji grał na perkusji w metalowej kapeli." gra nadal, byłam na koncercie Huntera, widziałam. Ty pewnie myślisz ze grał tam tylko w czasach młodości :D "Kasi z wiekiem nie przejdzie, ona zna wielu 30-40 latków, którzy nadal interesują się metalem." A czemu piszesz z taką drwiną? watpisz że tacy ludzie istnieją? :D "Jeeeez, jak dobrze, że już się szkoła zaczyna za dwa tygodnie." Moja zaczyna sie w październiku. Ale ty nie studiowałas, to nie wiesz o takich rzeczach, dziewczyno po zawodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udana jesteś hahaha pytasz się czemu ktoś pisze z jawną drwiną podczas gdy juz w swoim pierwszym poście w tym temacie napisałaś tak samo . W zasadzie wszystkie twoje wypowiedzi są podszyte mniej lub bardziej drwiną , wydaje ci się że jesteś najmądrzejsza , najinteligentniejsza a to że słuchasz metalu automatycznie powoduje że zaliczasz się do jakieś wyjątkowej klasy ludzi , no a cała reszta która nie słucha tego co ty to z automatu słucha disco polo albo innego szajsu . Tak w zasadzie to oceniasz ludzi tylko chyba na podstawie tego co słuchają . Cóż to nader marne kryterium oceny .... Tak jak napisałem - kiedyś ci przejdzie , oby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decapitated dobry zespol :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×