Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Merymery12132

Jak pić żeby nie wymiotować?

Polecane posty

Gość Merymery12132

Mam 18 lat. Kiedyś mogłam pić, mieszać wszystkie alkohole, pić czystą bez popity i nic mi nie było- nie rzygałam. Teraz za każdym razem, gdy trochę więcej wypiję- wymiotuję. Nie jestem wcale mocno pijana- tylko wstawiona, ale i tak kończę nad sedesem. To denerwujące, bo nie mogę nawet zaszaleć ze znajomymi- już wymiotuję. Co robić by nie wymiotować podczas picia? Inni mieszają, palą papierosa za papierosem, piją dużo wódki (tak jak ja dawniej) i nic im się nie zwraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merymery12132
Czy to, że kiedyś nie brałam tabletek antykoncepcyjnych (a teraz biorę, ale już od dłuższego czasu) ma jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo pijesz i zatruwasz swój organizm, dlatego wymiotujesz... Widocznie źle znosisz alkohol, nie pij po prostu tyle. Wiesz ile Ci wymiera szarych komórek jak tak chlejesz? ;/ Będziesz strasznie głupia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie piję, bo mój organizm nie przyswaja alko. Po prostu raczę się soczkami i piwem bezalkoholowym i powiem tak, lepiej się szalej na trzeźwo. Za młoda jesteś, żeby pić do nieprzytomności, musisz pić, żeby się dobrze bawić? Bez sensu, przemyśl to sama i ustal priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×