Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem 6 lat po ślubie z żoną. Nasz życie erotyczne bo dokładnie o to chodzi jest super. Głównie żona była inicjatorem wszystkiego: zabawki, książki, różne miejsca itd.... Bawiliśmy się przy tym świetnie i potrafimy po dzień dzisiejszy kochać się kilka razy dziennie. Dobraliśmy się jeśli chodzi o seks. Ale wróćmy do sedna sprawy. Ostatnio na nocce byłem w pobliżu domu i postanowiłem na chwilę wpaść. Był gorący wieczór. Gdy szedłem do domu zobaczyłem, że w ogrodzie coś się świeci jakieś światła. Poszedłem więc tam od razu. Zobaczyłem w ogrodzie dwóch facetów i moją żonę. Nie muszę chyba pisać co robili. Następnego dnia rozmawiałem z żoną, a ona mi powiedziała, że realizowała swoje marzenia i nie ma nic przeciwko jeśli i ja jakieś zrealizuję. Okazuje się, że moja żona lubi seks i to bardzo. Z jednej strony jestem na nią zły, jako mąż, z drugiej jako facet fajnie jest mieć taką żonę. Są wszystkiego granice, ale patrząc na moich znajomych, sąsiadów i na cały ogół społeczeństwa i to już ładnych parę lat wstecz to wszyscy się zdradzają. No może przesadzam, ale wiecie o co chodzi. To może mieć nad tym jakąkolwiek kontrolę, może bardziej wiedzę niż żyć z głupim złudzeniem. Bo przecież jak nawet wezmę rozwód i znajdę inną kobietę to tak czy inaczej pewnie prędzej czy później do tego dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wszyscy się zdradzają, przyznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie???? No może nie, ale tak 95% TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem wszyscy. Powiem tak. Moja kuzynka wychowana wg "książki" dobra uczennica, matka, żona itd... Wszystko poukładane i znam ją od wieków i nigdy bym nie powiedział, że zdradzi męża. Złapałem ją na zdradzie czystym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zone dziwe i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am not looking
Jesli tobie to nie przeszkadza to cie interesuje zdanie innych??? Rob tak , zebys ty byl zadowolony , potem dopiero zona I osoby trzecie. Nic wbrew sobie bo daleko nie zajedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Thank you i still looking you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna diana anna
nie każdy zdradza. jestem też kobietą która mogłaby ze swoim ukochanym codziennie albo pare razy dziennie, ale nawet jak był gdzieś daleko ode mnie mnie nie kusiło. ja się kocham tylko ze swoim ukochanym i go nie zdradzę. a też lubię w różnych miejscach, codziennie i jak ktos moze przyłapać...pierdzielenie że wszyscy zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzisz słoneczna. Mowa jest o statystyce. Ty nie zdradzasz ale ktoś inny zdradza więcej niż raz a to oznacza, że wszyscy zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×