Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś ,kto prowadzi sklep odzieżowy?

Polecane posty

Gość gość

Niedługo otwieram swój sklep odzieżowy,wynajęłam już lokal,sprowadziłam część towaru,czekam tylko na decyzje PUP ,bo złożyłam wniosek o dofinansowanie i mogę zacząć działać, tzn.nawet jak nie dostanę tej pomocy,to i tak otworzę,ale te pieniądze bardzo by mi pogły. Mam w tej sprawi do Was kilka pytań: gdzie zaopatrujecie swoje sklepy ( ja zakupiłam część towaru na Wólce Kosowskiej,część na Marywilskiej w Wawie, niedługo mam zamiar jechac do Rzgowa k. Łodzi, dodam,że sprowadzam marki ,tylko Polskie albo Włoskie, żadnej chińszczyzny. Co wam najbardziej schodzi? Ile miesięcznie zarabiacie na takim biznesie,wiem że są miesiące lepsze i gorsze,ale tak przeciętnie? Czy organizujecie jakies promocję? Powiem Wam,że bardzo ciężko jest zaopatrzyc w towar od podstaw taki sklep (lokal ponad 30mkw- to wszystko w nim ginie) Na towar wydałam już około 7 tyś. a wydaje się tego tak niewiele,myślałam że wystarczy jakieś 10-12 tyś,ale widzę że nie ma opcji. Chcę,żeby na otwarcie (i nie tylko) sklep był zapełniony,bo sama nienawidzę jak wchodzę do sklepu,a tam półki świecą pustkami i nie ma wyboru,obojętnie jaka to branża. Proszę o rady i wskazówki osoby,które mają lub miały taki biznes. Tylko nie odradzajcie mi tego pomysłu bo coś tam... kryzys,ludzie nie kupują ciuchów,bo dużo takich sklepów,przeanalizowałam już wszystkie za i przeciw i decyzja jest już podjęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak będzie otwierał e-sklep odzieżowy, więc za bardzo Ci w tym niestety nie pomogę :( ale... mogę doradzić Ci co zrobić, żeby pozyskać klientów :) Na co zień zajmuję się promowaniem różnych firm z różnych branż, więc jeśli będziesz czegoś potrzebowała to służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×