Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

karmienie piersia na plazy czy trzeba sie ukrywac zakrywac skoro bikini jest wyc

Polecane posty

Gość gość
Ja nigdzie specjalnie się nie zakrywam i nie ukrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto normalny chodzi z takim maleństwem na plażę i po co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, lepiej zamknąć matki karmiace w domu na pół roku... Współczuję dzieciom takich matek co to nie pójdą tu czy tam bo dziecko małe. A potem się dziwią depresjom poporodowym... Ileż można siedzieć w domu albo dreptac w kółko ta sama ścieżka na spacer. Jeśli chodzi o karmienue to ja się oslaniam nie tylko dlatego żeby ktoś przypadkiem cycka nie zobaczył, ale też to jest chwila dla dziecka, a nie wystawa czy pokazowka. Na plaży bez sensu się nagle okrywac, ale z pewnością wybralabym takie miejsce do plazowania żeby moc na chwilę karmienia odwrócić się od ludzi. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, lepiej zamknąć matki karmiace w domu na pół roku... Współczuję dzieciom takich matek co to nie pójdą tu czy tam bo dziecko małe. A potem się dziwią depresjom poporodowym... Ileż można siedzieć w domu albo dreptac w kółko ta sama ścieżka na spacer. Jeśli chodzi o karmienue to ja się oslaniam nie tylko dlatego żeby ktoś przypadkiem cycka nie zobaczył, ale też to jest chwila dla dziecka, a nie wystawa czy pokazowka. Na plaży bez sensu się nagle okrywac, ale z pewnością wybralabym takie miejsce do plazowania żeby moc na chwilę karmienia odwrócić się od ludzi. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo to czynność fizjologiczna i należy ją odbywać na osobności i nie narażać innych na takie obrzydzające widoki. Tak samo jak nie sikasz i nie srasz na plaży chociaż jesteś i tak prawie goła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że unikasz restauracji i nie jesz na ulicy, bo jedzenie to czynność fizjologiczna. Pewnie też nie oddychasz publicznie, bo to czynność fizjologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu widać, ze nie masz dzieci, skoro o karmieniu piersią mówisz obrzydliwe i porownujesz do sikania. Czyli jak ty jesz kanapkę to jest ok, a jak dziecko je z piersi, bo kanapki nie zje to już obrzydliwe? Co za kretynizm... Dla mnie jeśli już to niektore matki przesadzaja z tym gdzie i jak karmią, dla mnie obrzydliwe było zobaczyć w centrum handlowym matkę karmiaca przy stoliku, w jednej ręce pepsi, na stolej fast food z mcdonalda i dziecko byle jak wiszące prawie pod stołem z piersią w buzi. Pomijając już to karmienie, az żal dziecka patrząc na dietę mamusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kp napisza "oczywiscie ze nie".Karmilam i nawet na plazy zaslanialam sie pielucha potem bralismy namiocik i tam karmilam. NIE KAZDY MA ZYCZENIE OGLADAC CUDZY BIUST.Nie rozumiem nie rozumuem dlaczego to jest takie skomplikowane dla matek kp. To samo wczoraj-lawka,park,duzo ludzi a kobita zamiast tylem sie odwrocic i zakryc tetra normalnie szok-cycek wyjela i karmila-jak krowa...nieopodal trawa wszystko sie zgadzalo.... Dlaczego kobiety po porodzie nie znaja wstydu.jakby trzeba bylo to i cipk...by pokazywaly a co tam...czym zatem od zwierzat sie roznimy-moim zdaniem w takim wypadku niczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat sienie zgodzę. Francuzi sikają na ulicy i nie mają z tym problemu, a naród uważany jest za salonowy i zawsze dobrze traktowany. Ja nie karmiłam piersią ale uważam że można spokojnie robić to na plaży. Staraj się tak nie na widoku( wiesz że akurat np na środku i przodem do wszystkich ludzi) ale nie zakrywaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy chce oglądać czyjś biust, zgodzę się. Nie każdy chce oglądać chudych, grubych, piegowatych i psy s******e na trawę. I co? Jak ktoś ma problem to: a. psychiatra b. zamknąć się w domu Co mnie obchodzi, że ktoś ma mentalny/estetyczny problem z tym, że karmię dziecko piersią? Póki nie jest to zabronione, to nie matki karmiące mają się dopasować, ale wszyscy inni. eot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja p************** wymiona nawet na plazy wywalasz jak ci nie wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powinno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godz. 19:11 - popieram! Karmilam 5 miesiecy i bylam bardzo aktywna i nie zdarzylo mi sie robic tego przy kims. Nic trudnego. Wystarczy nie odczuwac potrzeby wystawiac cyckow na widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wychodzę z dzieckiem odkąd skończyło 2 tyg (nie do centrów handlowych bo to żadna atrakcja) i nigdy nie zdarzyło mi się karmić publicznie. I nie chodziło o to, że innym by to nie odpowiadało ale ja nie chciałam być oglądana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetna dyskusja

Co ludzie mają w głowach, jakie kompleksy to mnie właśnie powala jak czytam takie komentarze jak się tutaj pojawiły. Plaża to akurat miejsce, w którym najbardziej się ludzie publicznie odsłaniają (nie licząc sauny). W Polsce to wciąż niecodzienny widok aby kobieta na plaży była topless, ale rozumiem, że jeśli nie ma się czego wstydzić to inne kobiety jej zazdroszczą i stąd komentarze o wymionach i nawoływanie do wstydu :) Myślę, że kobieta karmiąca w obecnych okolicznościach przyrody nie powinna się wstydzić na plaży karmić piersią tylko dlatego bo zamiast się opalać bez bikini, czy paradować topless, zamierza wyjąć dyskretnie pierś dla zaspokojenia pragnienia i głodu swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pamietam Jak jechalismy do centrum handlowego To Wzielam butelke z mlekiem, coreczka miala 2 miesiace, a Piers dostala na parkingu w samochodzie... ja sie wstydzial karmic przy ludziach.. To bylo moje pierwszy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×