Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PatkaKa

Prezent urodzinowy

Polecane posty

Gość PatkaKa

Hej dziewczyny! Mam dylemat, moja najlepsza przyjaciółka ma za niedługo urodziny. Chciałabym kupić jej coś eleganckiego. Znacie markę Solar, bo właśnie myślałam o jednej z tunik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werona9
Kupiłam świetną torebkę kiedyś w outlecie u nich. Ubrań nigdy nie miałam ale z mojego zakupu jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matil
Moim zdaniem biżuteria sprawdzi się najlepiej na prezent. Jak chcesz kupić coś ładnego w niewygórowanej cenie to polecam zajrzeć do sklepu jubilea. Może akurat znajdziesz coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie allinside.pl jest masa fajnych i tanich rzeczy, ja z tej stronki czerpie inspiracje na zakup prezentu. Bardzo często tam kupuję bardzo dobre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej tunika, bluzka, może jakaś fajna torebka albo perfumy jakie lubi :) ciekawe pomysły na prezent znajdziesz np na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen, jest tam mnóstwo ofert różnych sklepów internetowych i można kupić dużo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanita1
ja kupiłam zestaw kosmetyków i do tego powerbank z teletorium, taki w kształcie lusterka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleeenaX
ja faktycznie mam tego powerbanka z Teletorium i bardzo dobrze się sprawuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguncia
kupiłam przyjaciółce w zeszłym roku etui z naszym pierwszym zdjęciem w sferisie, aż się Oliwia wzruszyła..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×