Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość assiunia2

zabieg laminowania włosów Estel seria iNeo crystal

Polecane posty

Gość assiunia2

Dziewczyny ,mam pytanie . Moje włosy przeżyły już nie jeden zabieg regeneracji w salonie . Każdy trzyma się tydzień / dwa a efekty są mizerne ( zwłaszcza porównując z ceną ). Pare dni temu przypadkiem wylądowałam w mieścinie nie daleko Dębicy na zabiegu laminowania włosów kosmetykami firmy ESTEL , seria iNeo Crystal . I moge śmiało powiedzieć że moje włosy NIGDY nie wyglądały lepiej . Włos jest grubszy , a efekt co najmniej jak po zagęszczeniu . Minus jest taki że w Krakowie nigdzie nie mogę tego znaleźć , a na allegro nie ma ani pół produktu :( Czy któraś z Was może przeszła taki zabieg bądź ma jakieś cenne informacje gdzie w Krakowie można się na niego wybrać ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zadbać w domu o właściwą pielęgnację (olejowanie, mycie odżywką, łagodne szampony, dobre maski - dobre to wcale nie te za 100 zł od fryzjera!!! - laminowanie żelatyną, żel lniany etc.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usiek1
ja ci odpowiem na pytania ;) daj znac czy jeszcze zagladasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloglollly
Ja jestem zainteresowana tym zabiegiem ,tylko gdzie go mozna zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiunia2
Zaglądam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloglollly
Hej assiunia2 . Po calym necie szukam informacji na temat tego laminowania i nic nie ma za bardzo . Mogla bys mi powiedziec gdzie i w jakim salonie robilas ten zabieg ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloglollly
Ja znalazlam tylko jeden salon :/ Victoria’s Beauty Salon ul. Jagiellońska 12 35-020 Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiunia2
ja robiłam zabieg w dębicy koło rzeszowa ;/ cieżko znaleźć cokolwiek w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloglollly
Mogla bys mi podac nazwe tego salonu byla bym ci wdzieczna ehh ja wlasnie jestem z debicy i nie znalazlam salonu ktory pracuje na tych produktach :-( Caly internet przeszukalam i tych produktow nigdzie nie kupimy , fryzjerzy zamawiaja u producenta , jak by kazdy mial do nich dostep to zaklady by podupadaly :D. zanlazlam tylko szapon i odzywke po 80 zl na necie ale juz zestaw do laminowania to raczej tylko w jakims bardzo dobrym salonie Efekty powalajace tak jak pisalas, widzialam zdjecia jednej dziewczyny na blogu , efekt jest tak cudowny ze lolll , mi tez wlasnie zalezy zeby w krakowie byl jakks salon chociaz jeden ktory robi ten zabieg ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiunia2
właśnie nie wiem co to był za salon , wchodziło się po schodkach na górę :P byłam u koleżanki i przejazdem zachaczyłam o ten salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neeka
Zabieg laminowania tymi produktami wykonywany jest także w Stalowej Woli - salon "Joanna" adres : Generała Leopolda Okulickiego 142A, Stalowa Wola. Laminowanie wykonałam w październiku 2014 muszę przyznać zaraz po zabiegu miałam mieszane uczucia gdyż rzeczywiście zabieg zwiększa objętość włosa a w moim przypadku nie koniecznie jest to potrzebne( moje włosy -ogrom długich grubych puszących kręconych włosów )jednakże po pierwszym umyciu włosów w warunkach domowych jedynie środkami które zakupiłam w salonie - odżywka po (iNeo Crystal) oraz szampon tej samej marki (nie pamietam dokładnie ale tak jak ktoś tu wspomniał chyba było to 80zl) włosy marzenie ! Gładkie ,błyszczące mogę nawet stwierdzić że "lejące sie" przez palce - opisuje jak moje włosy zareagowały a jak wspomniałam mam ciężkie do ogarnięcia bardzo wymagające włosiska;) także byłam w GRUUUUBYM szoku ;) Podsumowując polecam kobitkom z hardym włosem - zabieg wykonała mi właścicielka salonu tytułowa Joanna-moim zdaniem zna sie na rzeczy, przeżyłam wielu fryzjerów szczególnie z Rzeszowa i śmiało mogę stwierdzić ze tylko ona jak do tej pory okiełznała moje włosy. Trafiłam tu gdyż kończy mi sie odżywka i szukam w internatach gdzie w UK mogę ja zakupić, nie udzielam sie na forach to mój pierwszy raz:) skorki za esej, mam nadzieje ze komuś pomogłam. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon "Di-Va" w Strzyżowie na ul. Mostowej 35, zajmoje sie laminowaniem z firmy ESTEL. Koszt z tego co wiem, miesci sie w granicach od 50zl do 100zl. Kawalek od Rzeszowa i Debicy ale polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaW88
Hej , ja zabieg wykonałam w Warszawie w Studiu Urody Euforia i.......naprawde przeżyłam niesamowitą euforię :-)))) Nie tylko atmosfera bardzo mila ale przede wszystkim ....moje zniszczone , blond i kruszące sie włosy sa gladkie , lsniace i MEEEGA ZDROWE !!!! Jupi Salon znajduje sie na Woli , zapisalam telefon bo z pewnoscia bede go powtarzac . 798-984-795

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salonik urody Kraków na Ruczaju koszt 100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon fryzjerski warszawa radosc ul zbojnogorska2a tam tez mozna zrobic laminacje estel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla90
Ja od siebie mogę polecić Ci warszawski salon Marco Aldany - http://www.marcoaldany.pl/ . Wykonują tam szereg różnego rodzaju zabiegów, wystarczy sobie tylko doczytać szczegóły na stronie. Jak dla mnie to jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w Polsce, na prawdę znają się na tym, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majuskazz
No przyznam, że sama byłam pod wrażeniem tego salonu tekla. Nie miałam do tej pory szczęścia do fryzjerów, a tam na wejściu atmosfera idealna, profesjonalne podejście do każdego klienta (nawet faceci byli zadowoleni), a zabieg Vitality - mega bajka. Włosy nie do poznania. Zdrowe, błyszczące i u mnie efekt utrzymał się kilkanaście tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrozo
w krakowie studio przy ul.Sebastiana 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaholo
Wykonujemy zabiegi laminacji włosów preparatem iNeo Cristal firmy Estel. Po zabiegu laminacji proponujemy do podtrzymania efektu szampon, balsam i spray iNeo Cristal. Salon Wonderland Galeria Dębiec Poznań. Strona http://www.wonderland24.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon Urody
Nasz salon również oferuje zabieg laminacji produktami Estel. Również pozostałe zabiegi wykonujemy produktami Estel. Niesamowite produkty i niesamowite efekty! Zapraszamy i polecamy! Salon Urody Arkadia Westerplatte 54a Słupsk Tel. 531 379 759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaholo
Wykonujemy zabiegi laminacji włosów preparatem iNeo Cristal firmy Estel. Po zabiegu laminacji proponujemy do podtrzymania efektu szampon, balsam i spray iNeo Cristal. Salon Wonderland Galeria Dębiec Poznań. Strona http://www.wonderland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×