Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolejne studia czy dodatkowe kursy?

Polecane posty

Gość gość

Hej , Skończyłam w tym roku studia ( niezbyt przyszłościowe) ani ekonomiczne ani humanistyczne mniejsza o to. Nie mam szans na pracę w zawodzie. Co byście zrobili na moim miejscu , wybrali drugie studia( 2 letnie mgr) czy zainwestowali w kursy i dodatkowe szkolenia? (np księgowości, kadry płace) mam obawy , że jak skończę drugie studia to nikt nie będzie chciał wziąć na staż starej baby , skoro na rynku jest tyle młodych osób wykształconych kierunkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćssssssss
kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam na studia (rachunkowość) i żałuję, lepiej kurs, taniej wyjdzie. A co do doświadczenia - pamiętaj do 30 lat jest praktyka absolwencka płatna lub bezpłatna więc szansa na zdobycie nowych kwalifikacji i praktyki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz iść na podyplomówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne kursy... Podlodówkę tylko i wyłącznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei jestem po kosmetologi mam licencjat, miałam się wybrać od nowego roku na magisterkę ale takie były ceny że mi normalnie ręce opadły ;/ masakra jakaś ;/ I kumpela podpowiedziała mi żebym sobie zrobiła kursy także to było chyba najlepsze rozwiązanie i teraz jestem jej bardzo wdzięczna. Zapisałam się od razu na dwa za jednym zamachem wizaż i stylizację paznokci. A że chciałam intensywnie się podszkolić to zrobiłam roszadę w szkołach w Warszawie i zapisałam się do Selectu tam program ich kursów idealnie mi podpasował i jestem mega zadowolona . Więc jak macie też taki dylemat to zdecydowanie wybierajcie kursy, po nich macie już zaświadczenia które uprawniają do wykonywania zawodu przynajmniej ja takie dostałam i dzięki temu mogę nawet własny salon otworzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skończyłam administrację, brak pracy. Zrobiłam kurs księgowości, kadry i płace, kurs obsługi płatnika, programów symfonia. Dalej brak pracy. Podyplomowo rachunkowość ze specjalnością rachunkowość budzetowa dalej brak pracy teraz robie kolejny kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam taki kurs www.akademia.ewaromanow.pl i ciesze sie, ze go mam, bo to zawsze dodatkowy fach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz333
Jeśli chodzi o wybór studia czy kursy to moim zdaniem lepszą opcją będą kursy - nie dość, że zajmują mniej czasu i są tańsze to jeszcze dostaniesz jakieś certyfikaty i zaświadczenia. Lepiej kilka kursów niż studia. Poczytaj sobie: http://www.podarunek.com.pl/uslugi/kursy-zawodowe-a-studia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×