Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalna matka 86

Czy są tu jakieś NORMALNE matki?Pytam poważnie...

Polecane posty

Gość ja też według kafe normalna
poza tym mój post jakbyscie nie zauważyły jest napisany pod kafeterie i te bzdurne teorie, bo dla mama normalna to mama kochająca i dbająca o dziecko. A to czym karmi, jak rodzi i tak nie ma pwływu na dalsze wychowanie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja odpisuje tylko na te tematy które faktycznie komuś pomogą - omijam tematy prowokacje gdzie jedne udają madrzejsze przed drugimi. Sama dobrze wiem jak karmić, czy szczepić, jak rodzic i jak wychowywać, ubierać i kochać. Nie potrzebuje przyzwolenia kafe mam. Ale jak widzę temat z konkretnym mądrym pytaniem zawsze odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na kafe.poznalam teraz moja przyjaciolke :) Mieszkamy kawal drogi od siebie,ale widujemy sie kiedy tylko mozemy,nie ma dnia zebysmy na gg nie rozmawialy no poprostu babeczka z ktora mozna konie krasc,znamy sie juz 8 lat wczesniej nie mialam zadnej przyjaciolki,kolezanki owszem i to sporo ale na miano przyjaciolki zadna z nich nie zaslugiwala.Nasze dzieci spedzaja wakacje raz to u mnie a raz u niej jak u starych dobrych ciotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trzeba umieć odsiać ziarno od plew. Poza tym, czasem są rewelacyjne prowokacje :D Sama staram się pomagać i często też dostaję konkretne odpowiedzi na pytania, a trollami, moherami i gimbazą po prostu się nie przejmuję i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierząc miarą kafe, to najgorzej mają matki, które adoptowały dzieci. Bo ani nie urodziły, ani nie karmiły naturalnie... Jak kilka lat temu wstecz, kiedy zaszłam w ciążę, zaczęłam pisać na kafe, to klimat był jeszcze w miarę normalny. Z czasem było tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shug Avery
Tu jest pelno normalnych matek, tylko one nie sa tak krzykliwe jak baby od wojny sn-cc, kp-mm. Mam wrazenie, ze te normalne sie pojawiaja i znikaja w otchlani jadu jaki sie tu przelewa :) kafeteriankom nie dogodzisz, nigdy, zawsze wparuje jakas ze swoim 'trzeba bylo nie przyzwyczajac', 'po cc nie wiesz co to porod' i masz 'zwisajace doje bo karmisz'. Tez czytam rozne bzdury, jakbym miala brac to do siebie to chyba nabawilabym sie deprechy dwubiegunowej bo tu na serio nie wiadomo co jest jedynie wlasciwe. Nigdzie nie zetknelam sie z taka fala nienawisci jak tutaj. Wciaz panuje przekonanie, ze w internecie duzo mozna. Pozdrawiam autorke i inne normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nazywam się Zuzanna Kasterka. Pracuję w telewizji TVN Style, aktualnie przygotowuję program na temat kobiet, które karmią piersią dzieci powyżej 4 roku życia. Jeśli znacie kogoś takiego lub same macie taką sytuację wyślijcie imię wraz z numerem na z.kasterka@tvn.pl. Rozmowa jest niezobowiązująca. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he ja mialam cc za co jestem wdzieczna nie wyobrazam sobie kilka godzin meczarni i zaglada ci w krocze kto tylko chce ,karmilam piersia tylko miesiac nie chcialam miec zwisoe ,nie mieszkam ani u tesciow ani u rodzicow ,mimo ze jestem matka jestem zadbana zawsze mam czas na kapiel czy makijazitp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×