Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Piow jest lepsze od wina i nikt mi nie powie że jest inaczej

Polecane posty

Zupełnie nie rozumiem dlaczego ludzie tak lubią wino. Jest obrzydliwe, kwaśne i czuć w nim smak alkoholu. co innego dobre piwko z jakiegoś malego albo lokalnego browaru, jak np Lwówek Śląski, Namysłów albo Ciechan :) Kto sie zgadza z moją kontrowersyjną opinia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwaśne wino jest niedobre.Dobre wino wytrawne np Merlot jest przy pierwszym łyku lekko gorzkawe potem czuć czeresnie i przelykajac przechodzi w wanilie .Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem uczulona na piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta tatatatatk
Zgadzam się. Nie umiem się rozkoszować bogactwem smaku wina i nie czuję też takiej potrzeby, piwko jest dobre i można dużo go wyżłopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę wina (piłam tylko raz) ale jeszcze bardziej nienawidzę piwa tego chmielowego moczu. W gre wchodzi tylko dobry drink :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Kasieńka wielu rzeczy nie rozumiesz. Ale inteligencja jak sama twierdzisz u ciebie wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można pić wino tylko raz i twierdzić że go nienawidzę ? Bogactwo smaku win jest tak olbrzymie że w winie czuć wszystkie smaki ziemi.W winie czuć i poziomke i cytryne i czekolade i sliwke i trawe , wanilie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finantonio
Wiesz co , trochę przesadzasz pisząc o sobie potwór itd. w głębi duszy wiesz że jesteś takim samym człowiekiem jak inni tylko potrzebujesz pomocy. Jeszcze jesteś młoda i nie wszystko rozumiesz. Zapewne mało masz osób które mogły by Ci pomóc dlatego nie skupiaj się i nie nastawiaj jednoznacznie na pomoc od innych , ona może przyjść ale nie koniecznie. Pomocą dla siebie jesteś Ty. Musisz poznać siebie , zrozumieć czego chcesz i jaka jesteś. Jeśli już będziesz wiedziała o sobie wszystko wtedy poczujesz czy chcesz coś zmienić w sobie czy też pogodzisz się z życiem. Teraz niewątpliwie w tym wieku w jakim jesteś przydałby Ci się ktoś kto by Cię wspierał , sama z czasem zrozumiesz świat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwo jest o wiele lepsze niż wino. Lubię wino, ale tylko okazyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak jack daniels :D a nie jakies siury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Picie alkoholu to satanizm ,takie powolne samobojstwo ,ja nawet piwa juz nie pije szkoda trzustki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×