Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tamta5458

Wrażenia z pracy w OBI

Polecane posty

Gość Tamta5458

Witajcie! Chciałam się z Wami podzielić opinią o warunkach pracy w markecie OBI. Mianowicie zdecydowałam się na podjęcie tam pracy jako kasjerka (dorobić na studiach). Dziś miałam dzień próbny/szkoleniowy: po godzinie gapienia się na panią w kasie miałam robić to samo. 6 godzin na stojąco i jedna przerwa 15 min to jeszcze do zniesienia, ale na każdym kroku słyszałam "musisz uważać, bo jeśli popełnisz błąd to wina leży po Twojej stronie" Ok! Ale czemu mamy sprawdzać przy kasie każde pudełko nawet z żarówką i sprawdzać na niej numery i kody czy są takie same jak na opakowaniu! Jak ktoś kupuje jakąś płytę to mam ją zmierzyć! To nic, że ktoś w odpowiednim dziale zajmował się klientem, jak dany klient wróci z reklamacją to odpowiadam ja. Na umowie zero praw, same obowiązki i stawki kar za "niezniszczenie mienia" itp. Aż strach cokolwiek robić. Tym bardziej, że klienci płacą tu duże kwoty wiec odpowiedzialność jest dużo większa. Czy ktoś może się wypowiedzieć i ocenić tą sytuację względem własnego doświadczenia? Dziękuję z góry i czekam niecierpliwie na odzew!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×