Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmiana diety o 180 stopni

Polecane posty

Gość gość

Witam. Na początku roku ostro popuściłam sobie z dietą (zawsze jadłam w miarę zdrowo). Tłuste żarcie, kebaby, pizze, SŁODYCZE, wszystko co nie zdrowe. I tak się roztyłam że w pare miesięcy (od stycznia do maja) skoczyło mi 10kg. Przestałam kompletnie o siebie dbać. Przestałam ćwiczyć, aktywność ruchowa ograniczyła się do zera. Teraz "wracam". Od dzisiaj znów jem normalnie (zdrowo), ćwiczę itp. W październiku idę na studia i chce wejść w moje boskie spodnie, czyli muszę schudnąć około -10 cm z brzucha, bioder i ud. Zawsze chudłam szybko a biorąc pod uwagę to, że startuje z dużej wagi daje mi dodatkowe szanse. Dotychczas przekraczałam bilans kaloryczny dzień w dzień, teraz troche go przyciełam o jakieś 300kcal (o podstawowy mi chodzi) i dołączyłam sporo sprawdzonych ćwiczeń. Uda mi się schudnąć te 8kg do października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że moje żywienie w tedy to kompletny chaos. Przykładowy jadłospis: śniadanie (o ile było bo rzadko kiedy jadłam) -4 kromki chleba białego z boczkiem i kiełbasą obiad: porcja podwójna: kebab kawa: -duży kawał ciasta z kremem kolacja -biały chleb 4 kawałki z kiełbasa nocą: -słodycze, zupki typu instant, W dodatku miedzy posiłkami podjadałam. Czekolady, cukierki, parówki, zupki w proszku. Zero owoców, zero witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obliczając to ok 3000kcal dostarczałam, kiedy tak na prawdę potrzebowałam jakiś 1500kcal. od dwóch tygodni staram się spożywać tylko 1500kcal. Schudłam już ok 2kg, bez ćwiczeń czy diet (to samo co wyżej tylko liczyłam) teraz zebrałam się w sobie, kiedy zobaczyłam ze nie wchodzę w nic z szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zmniejszysz ilość kalorii dostarczanych dziennie, zaczniesz biegać, dodatkowo używać jakiegoś suplementu typu AquaSlim to może się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody a gruby
dołączyłbym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośiówa
do gość dziś ile wam płacą za to ciągłe reklamowanie auqashit? gdzie sie nie obejrze, w kazdym temacie dotyczacym odchudzania sie wcisniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej tak nie skakać. Ustatkuj swoją dietę. Na dodatek więcej się ruszaj. SERIO. Ja zaczęłam biegać i jest mi o wiele lepiej, wspomagam się carb blockerem z tiens 24 com. I schudłam nie całe 8 kilo w dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna spamerska k***a... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×