Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej_ok

Znowu zdarzyło mi się, że popuściłem mocz

Polecane posty

Gość Maciej_ok

dziewczyna się ze mnie śmieje :( wydaje mi się jakby mi sie cały cas chciało siku ale nic nie leci, a popuszczam w majtki cały czas po kropelce :( co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do urologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej_ok
dzięki, ale troche sie wstydze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie strasznie balem wizyty u urologa, zwlaszcza ze mnie tam wszyscy znaja. Koniec koncow bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarza? daj spokój, nie takie rzeczy widzial i słyszał. mowie powaznie. a jak bedzie kobieta to jak starsza to tez nie ma znaczenia, a jak młoda... to cóz, swiat sie nie zawali. wiem ze my faceci zawsze w pierwszym rzucie widzimy kobietę, dopiero potem w niej lekarke, nauczycielke czy sprzedawczynię, ale to lekarka i zna takie rzeczy. i wie (przynajmniej powinna) jak sie zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najgorsze bylo jak lekarz sie pyta czy juz nie mam problemu krwi w nasieniu,a obok niego, przy biurku siedziala mamy kolezanka. Albo mi sie zdawalo albo sie lekko wtedy usmiechnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chamówa. Masz prawo zażądać, żeby ta osoba wyszła z sali zanim padną krępujące pytania. Co do założyciela wątku wydaje mi się, że to zwykłe zapalenie pęcherza. Na nietrzymanie moczu można używać uropenu - www.larkis.pl tam są informacje o tym. Ale do urologa koniecznie, zapalenie nie przechodzi samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×